מרגול לא לבד: כוכבים מסתבכים

הקשר בין אמנים לתסבוכות פליליות ואחרות אינו חדש ואינו המצאה ישראלית. לפעמים מדובר בכוכב שיכור מטיל את מימיו במטוס ולא בשירותים, ולפעמים מדובר בזמר ענק שה-FBI מחזיק ב-2,500 תיקים עליו

מרגול. לא הראשונה וכנראה לא האחרונה (חדשות 2)

השחקן הצרפתי ז'ראר דפרדייה נתפס שלשום בטיסה מפריז לדבלין משתין, מבלי להיכנס לשירותי המטוס. שאר הנוסעים נדהמו לראות את האיש הכל-כך מוכר, חושף את עצמו כך מבלי להתבייש.

על פי הפרסום של סוכנות הידיעות הצרפתית, אחת הנוסעות שטסה יחד עם הכוכב הצרפתי אומרת שזמן קצר לפני שהמטוס המריא, הדיילים ביקשו מהנוסעים להדק חגורות. "דפרדייה אמר  'אני צריך להשתין, אני צריך להשתין', כשהדייל התעקש ואמר לשחקן שיתאפק רבע שעה, הוא אמר שהוא לא יכול לחכות, הוא עמד ופשוט השתין על רצפת המטוס", סיפרה. הנוסעת טוענת שלכולם היה ברור שז'ראר דפרדייה שיכור לחלוטין. זו לא הפעם הראשונה שהשחקן שהפך לפני הקולנוע הצרפתי, מסתבך עם החוק , הוא נתפס בעבר מספר פעמים נוהג שיכור.

אבל, כשאנו משווים בין הדיווחים על מרגלית צנעני לבדרנים ששמם נקשר עם פשע - הדוגמה הבולטת הוא פרנק סינטרה, שצל קשריו עם הפשע המאורגן ליווה אותו כל חייו. ה-FBI החזיק 2,500 תיקים שונים על סינטרה, על קשריו עם אנשי מאפיה כמו קרלו גמבינו, סם ג'אנקה ולאקי לוציאנו, קשרים שניהל עם זונות ויחסים שניהל מחוץ לנישואים. סינטרה היה תחת מעקב הממשל, כמעט, כל הקריירה שלו. על פי הפרסומים בשנות ה-50, ה-60 וה-70 נתן שוחד,קיבל שוחד, ניהל הימורים לא חוקיים ועמד בקשר על פושעים שביצעו סחיטות באיומים.

היום זמרי מוזיקת ראפ והיפ-הופ בעולם המערבי מזוהים עם עולם כנופיות הפשע. האמנים עצמם נמצאים לעתים תחת איום ולפעמים הם אלו שמטילים אימה. אירועים אלימים, כולל קטלניים, הם לא אירוע זר בעולם המוזיקה הקצבית.

גם תכניות תחרויות הכישרונות בעולם נותנות חומר חקירה למשטרה. ישנן חקירות על הטיית הצבעות לטובת מועמד כזה או אחר, או מעשים שלא מתקבלים יפה. על פי מידע שמתפרסם היום, גם שמו של סיימון קאוול נקשר במעשים שלא ייעשו. האיש ששמו הפך לשם נרדף לתכניות הכישרונות הורה להפקת "אקס פקטור" לספק אלכוהול למשתתפים ולצלם אותם, "כדי שיהיו יותר דרמות בתכנית".

המתחרים קיבלו שמפניה בחינם אחרי שהשתכנו במלון במערב לונדון לשלב המבחנים, מיד אחר כך הם הוזמנו למסיבת בריכה - שם המצלמות החלו לפעול – ולתעד.

בדצמבר 2004 פאולה עבדול, שהייתה גם היא שופטת בתחרות כישרונות טלוויזיונית – "אמריקן איידול" המיתולוגית, הואשמה בדריסה ובריחה. היא ברחה עם מרצדס חדשה מתאונה בכביש המהיר מבלי להשאיר פרטים. נגד הכוכבת הוגשה תלונה. שמה של הזמרת-שופטת נקשר גם למותה של מתחרה צעירה באיידול, שגופתה נמצאה סמוך לביתה.

לורה פינלי בת ה-48 מתה בנסיבות מסתוריות לאחר שנפלה במדרגות מלון בבולטימור, שם המתינה לבן זוגה ג'ו פינלי שישוב מצילומי אמריקן איידול. השוטרים שחקרו את המקרה ביולי 2010 העריכו כי למתחרה היה מניע לרצוח את רעייתו.

ב-2009, אלקסיס כהן בת ה-25 , אחת מהמשתתפות בתכנית באיידול נדרסה למוות, הדורס נמלט מהמקום.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק