בנה של הלית ישורון נעדר באפריקה

חשש לחייו של עו"ד הישראלי אבים יריב. במהלך שיט על נהר הזמבזי, בזמן טיול משפחתי באפריקה, תקף היפופוטם את הסירה והפיל את יריב למים, כך מפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות". שני ילדיו של יריב שהיו על הסירה ניצלו, אך הוא נעלם ויש חשש כי הותקף על ידי היפופוטם ותנינים ונהרג

היפופוטם. ארכיון (טיבור יגר)

אבים יריב, בנה של המשוררת הלית ישורון, נעדר מאז אתמול באפריקה. יריב יצא לשיט בנהר זמבזי שבזמביה עם בנו ובתו, כשלפתע התהפכה הסירה. עיתון "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר כי ככל הנראה היפופוטם פראי הוא שהפך את הסירה. שני ילדיו של יריב ניצלו.

יריב, עורך דין פלילי במקצועו, נסע לטיול באפריקה עם בנו ובתו. השלושה בילו ביבשת ואתמול יצא לשיט בנהר, שנחשב לאחד הסוערים ביבשת. אחרי שהתהפכה הסירה, הילדים, שעטו מצופים על גופם, צפו לגדת הנהר ואביהם נעלם. ככל הנראה, אחרי שנפל מהסירה, הותקף יריב על ידי היפופוטם ותנינים שהיו בנהר. מאז המקרה, טרם נמצא.

עם שמע הבשורה, אמו של יריב, המשוררת הלית ישורון, עלתה על מטוס לזמביה. "אני לא מבינה כלום", אמרה לכתב "ידיעות אחרונות" דני ספקטור, "אני נוסעת לשם לבדוק מה קרה". ממשרד החוץ נמסר בתגובה כי "כרגע אבים יריב מוגדר בחזקת נעדר, הקונסול בקניה יצא לאזור בקרוב ואנו נמצאים בקשר עם הרשויות במקום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת