בירח הדבש - הכריש הרג את החתן

טרגדיה לאחר החתונה - איאן רדמונד, בריטי בן 30, הותקף על ידי כריש בעת ששחה במימי האוקיינוס ההודי בזמן ירח הדבש שלו. הצעיר הבריטי הוא הקורבן השני של תקיפת כריש באזור בשבועים האחרונים, מה שמעלה את החשד כי בשני המקרים מדובר באותו כריש. מנהל התיירות בסיישל: "אם אכן קיים כריש סורר ננסה לתפוס אותו"

כריש סדרתי? ארכיון (חדשות 2)

אסון בירח הדבש - צעיר בריטי נהרג באיי סיישל מתקיפה של כריש. הבריטי הוא האדם השני שהותקף על ידי כריש באזור בשבועיים האחרונים, מה שמעלה חשד לרוצח סדרתי.

משרד החוץ הבריטי אישר היום כי איאן רדמונד, בן 30, נהרג במהלך ירח הדבר שלו באיי סיישל. על פי הדיווחים הוא הותקף על ידי כריש באורך של כשני מטרים בעת ששחה במימי חוף אנצה לאציו, הנחשב לאחד מהחופים היפים בעולם. "אנו עושים כל שביכולתנו לסייע לאשתו של המנוח", מסר דובר משרד החוץ הבריטי.
תקיפת הכריש באיי סיישל היא התקיפה הקטלנית השנייה באזור בתוך פחות משבועיים, לאחר שבתחילת החודש נהרג תייר צרפתי בן 36 ששהה גם הוא בנופש. שני מקרי המוות הללו הם המפגשים הקטלניים הראשונים עם כריש באוקיינוס ההודי מזה 50 שנה, מה שמעלה את החשד כי את שתי התקיפות ביצע אותו כריש סורר.

אדם העובד במסעדה בחוף שבו ארעה התקרית חזה בתקיפת הכריש ואמר כי אשתו של הגבר לא בכתה ונראתה בשוק מוחלט בזמן שליוותה את בעלה הטרי לבית החולים. על פי הדיווח רבים מהחופים ומאתרי הצלילה באזור נסגרו לאחר התקרית. מנהל התיירות באיי סיישל אמר כי "אנחנו לוקחים את האירוע מאוד ברצינות. אם אכן קיים כריש סורר ננסה לתפוס אותו". האיש הוסיף כי "זימנו מומחי כרישים מדרום אפריקה להגיע לאיי סיישל כדי לעזור לנו לזהות את סוג הכריש התוקף. דבר כזה מעולם לא קרה בסיישל בעבר".

השר הממונה על ענייני פנים וסביבה באיי סיישל ג'ואל מורגן ערך אמש פגישת חירום בבירה ויקטוריה. לאחרונה נפשו באיי סיישל הנסיך וויליאם ואשתו קייט לרגל ירח הדבש שלהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת