"דומיניק לא שילם, החדרנית בדתה אונס"

דומיניק שטרוס קאהן, יו"ר קרן המטבע הבינלאומית לשעבר, ממשיך להתמודד עם ההאשמות בתקיפה מינית. צוות עורכי דינו טוען כעת: החדרנית המאשימה בדתה את הסיפור כי נאנסה מפני שלא קיבלה תשלום על מין אוראלי שקיימה מרצון עם הדיפלומט הצרפתי הבכיר. בשבוע הבא יחליט בית המשפט בניו יורק אם להמשיך בהליכי המשפט

דומיניק שטראוס קאהן (רויטרס)

עורכי דינו של יו"ר קרן המטבע הבינלאומית לשעבר, דומיניק שטראוס-קאהן, שוקלים לטעון כי החדרנית שהאשימה אותו בהתעללות מינית, יזמה את התביעה משום סירב לשלם לה עבור יחסי מין אוראליים שקיים איתה.

יו"ר קרן המטבע לשעבר עומד למשפט בגין אונס החדרנית בבית מלון בניו יורק, אך לאחר שעלו בעיות אמינות ומהימנות בעדותה, נראה שההליכים המשפטיים נגדו ככל הנראה לא יימשכו. לפני הפרשה היה שטראוס קאהן המועמד המוביל לזכות בנשיאות צרפת בבחירות הקרובות.

העיתונות בארה"ב טוענת כי עורכי דינו של שטראוס קאהן נחושים להוכיח שהמניע מאחורי התביעה שהגישה חדרנית מלון סופיטל ממנהטן, נופיסוטו דאילו, הוא מניע כלכלי וניסיון לסחוט כמה שיותר כספים מהדיפלומט הבכיר. על פי אחד העדים שההגנה מתכננת לעלות לדוכן בית המשפט, החדרנית נהגה "להשלים הכנסה" במתן שירותים מיניים, כדי לשפר את המשכורת השנתית שלה בסך כ-40 אלף דולר.

"לא מצאה מזומנים והתלוננה על אונס"

צוות ההגנה טוען שהחדרנית הגיעה לחדר של דומיניק שטראוס קאהן אחרי שהוא עזב במטרה לבדוק אם הוא השאיר לה מזומנים. כשלא מצאה את השטרות המזומנים להם ציפתה, בדתה החדרנית את סיפור התקיפה. בשבוע הבא בית המשפט במנהטן יחליט האם להמשיך בהליכים משפטיים נגד הנגיד לשעבר, אבל צוות ההגנה של שטראוס קאהן נערך גם לתביעה אזרחית.

פרקליטיה של החדרנית טוענים: "זה פשוט מחפיר, צוות ההגנה של דומיניק שטראוס קאהן מוכן לעשות הכל כדי להסיר ממנו את ההאשמות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת