צפו: מעריצות ביבר מאבדות עשתונות

כך זה נראה כשנגמרו הכרטיסים להופעה של אליל הנערות במקסיקו: בכי, צרחות והרבה אכזבה. עשרות נערות שגדשו את הקופות נאלצו להתאכזב כשלפתע הודיעו המוכרים כי הכרטיסים נגמרו. את מה שקרה שניות לאחר מכן - אף אחד לא יישכח

ג'סטין ביבר בהופעה בישראל. ארכיון (חדשות 2)

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מעריצים מושבעים של ג'סטין ביבר, מתגוררים בפריפריה של העולם ומגלים לפתע שכוכב הנערות הבלתי מעורער מגיע להופיע ממש ליד הבית שלכם. בטח הייתם בעננים, לא?

ועכשיו דמיינו המשך לסיטואציה הזאת: בעודכם עומדים בתור לרכישת כרטיסים למופע, נרגשים עד כדי עילפון, מכריזים המוכרים בקופה כי כל הכרטיסים אזלו. זה בדיוק מה שקרה לקבוצת מעריצות שרופות של אליל הנערות השבוע במקסיקו.

הנערות שגילו על סיום המכירה חטפו התמוטטות עצבים של ממש, כשחלקן צונחות על הרצפה בדרמטיות, מתייפחות, מאדימות, מבוהלות - ובעיקר מאוכזבות.

כתב הטלוויזיה שהגיע לסקר את האירוע החל לתאר את ההיסטריה שבקופה, כשלפתע, יחד עם כולם, הוא ראה את ההודעה כי הכרטיסים נגמרו - והצרחות החלו. "אני רוצה לראות אותו! אני רוצה לראות אותו כל כך! אני לא מאמינה שלא אוכל!", אמרה מעריצה צעירה שנשכבה על הארץ, ממררת בבכי.

"בבקשה תוסיפו עוד הופעה. תנו לנו לראות אותו. הכנו הכל בשביל ההופעה הזאת. אני לא מאמינה שזה קרה", אמרה מעריצה נוספת. נערה אחת, שרק לאחרונה חגגה את יום ההולדת ה-15 שלה, אמרה בפנים בוכיות: "זו הייתה המתנה שלי לכבוד יום ההולדת ועכשיו הכל נהרס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת