קנדה: תיירת יפנית צנחה אל תוך מפלי הניאגרה

סטודנטית שביקרה באתר הטבע המרהיב חצתה את מעקה הבטיחות שהוצב סביבו והתקרבה אל התהום. כשניסתה לשוב על עקבותיה, מעדה וצנחה אל תוך המים השוצפים. מסוק הוזנק כדי לאתרה, ומצא גופת גבר שמת גם הוא קודם לכן

צעירים ליד מפלי הניאגרה. יופי מסוכן (youtube)

 

מפלי הניאגרה שבגבולה הצפוני של ארצות הברית עם קנדה מושכים אליהם מדי יום מבקרים רבים, שמגיעים לצפות במים האדירים שוצפים במראה מרהיב משני צדי הגבולות. האתר היפה הלהיב מאוד סטודנטית בת 19 מיפן, שרצתה להתקרב עד כמה שאפשר אל המפלים.

אלא שכדי להתבונן בהם מקרוב היא הייתה מוכנה ללכת רחוק מדי. הסטודנטית היפנית חצתה את הגדר שסביב המפלים, שהוצבה כדי לבלום כל מבקר מחשש שייפול לתהום העמוקה ששם - וכשניסתה לשוב על עקבותיה צנחה, ככל הנראה אל מותה, אל תוך המים הסוערים מגובה רב מאוד.

האירוע הטרגי התרחש בצדם הקנדי של המפלים. לפי עדויות שגבו אנשי המשטרה המקומית בזירת האירוע, טיפסה הסטודנטית על מעקה הבטיחות והתיישבה עליו יחד חבר - שעמו התבוננה בטבע.

"הצעירה קמה, ככל הנראה כדי לטפס בחזרה למעלה, ואז איבדה לפתע את שווי משקלה וצנחה", נכתב בהודעת משטרת קנדה על הפרשה.

באופן רשמי, מוגדרת הצעירה היפנית נעדרת - למרות שהסיכויים שהצליחה לשרוד את הנפילה קלושים למדי. מסוק הוזנק לאוויר ומרחף מעל אזור המפלים, בניסיון לאתר אותה. במהלך הסריקות, אותרה במקום גופת גבר בלתי מזוהה, שככל הנראה צנח גם הוא אל מותו במועד ובנסיבות שעדיין אינם ידועים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת