טבח בבריטניה: 6 נרצחו בדקירות באי ג'רזי

כוחות גדולים של משטרת הממלכה המאוחדת מנסים לאתר קצה חוט שיוביל לנסיבות מעשה הזוועה שביצע גבר בן 30, שרצח בדקירות גבר, שתי נשים ושלושה ילדים - מסיבות שעדיין אינן ברורות. החשוד עצמו מאושפז בבית חולים

פצעי גל המהומות האלים בבריטניה עוד לא הגלידו, והלילה פקד את הממלכה המאוחדת זעזוע נוסף - כששישה בני אדם, בהם שלושה ילדים, נרצחו בדקירות באי ג'רזי.

החשוד במעשה הוא גבר בן 30, שנתון במעצר באשפוז בבית חולים - שם הוא בעצמו מתאושש מניתוח. פרט לילדים, נרצחו על ידיו גבר אחד ושתי נשים. המשטרה הבריטית טרם פרסמה את גילם של הקורבנות, אך אישרה כי מדובר בתושבי ג'רזי. שכניהם של הנרצחים מדווחים כי הקורבנות הם כולם בני משפחה אחת.

צוות החוקרים זימן כמה עדי ראייה לגולל את מה שראו, כשבמקביל נמשכים המאמצים להשלים את זיהוי הקורבנות. רשת BBC דיווחה כי בזירה פועלות יחידות חקירה מיוחדות, יחד עם מספר רב של קציני משטרה ובלשים.

סטיוארט גול, מפקד משטרת ג'רזי, אמר כי "חקירה האירוע הזה תהיה מורכבת מאוד והיא כבר כזו, בשלבים הראשוניים ביותר שלה. אנחנו עדיין מנסים להבין מה בדיוק קרה שם. אנו מודעים להשפעה של אירוע מחריד שכזה על הקהילה המקומית, ולכן נפרסו שם שוטרים כדי לסייע למקומיים ותוך כדי לעזור להתקדמות החקירה".

עוד אמר מפקד המשטרה כי "ג'רזי הוא אי בטוח מאוד ואולי אחד הבטוחים ביותר בעולם המערבי. תקריות מסוג זה שאירעו הלילה הן אירוע נדיר מאוד". פרט נוסף שעדיין אינו ברור הוא מוצאם של הקורבנות. לאי הוודאות הרבה שאופפת את נסיבות המקרה הוסיפה רבות העובדה שמעשי הרצח אירעו במקום מבודד יחסית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת