ביתה של איימי ויינהאוס נפרץ לאחר מותה

פחות מחודש לאחר מותה של אגדת המוזיקה איימי ויינהאוס, מדווח "הסאן" הבריטי כי אלמונים פרצו לביתה וגנבו משם פריטים יקרי ערך - ובהם גם שירים של הזמרת שלא ראו אור. המשטרה פתחה בחקירה, ובמקביל ממשיכים בני המשפחה להביע את זעמם: "איך מישהו יכול לרדת כל כך נמוך", אמרו כמה מהם

מי פרץ לבית של איימי? (AP)

כנראה שאין גבול לרוע האנושי. הצהובון הלונדוני "הסאן" מדווח כי חפצים אישיים ומזכרות נגנבו מביתה של הזמרת איימי ויינהאוס לאחר מותה. מי שגילה את מעשה הפריצה היה אביה מיץ', שסיפר כי חלק מהחפצים שנגנבו כללו הקלטות נדירות, ספרי שירה ומכתבים אישיים.

משפחתה של ויינהאוס נדהמה לאחר שהובא לידיעתם כי אלמונים פרצו לביתה של איימי. "זה פשוט מחליא. הזדעזענו מהמעשה הזה, ואנחנו לא מאמינים שיש אנשים שמוכנים לרדת כל כך נמוך", סיפרו.

לאחר שהגיש תלונה במשטרה, ערך מיץ' ויינהאוס רשימה של הפריטים שהעביר למעריציה של בתו לאחר מותה, על מנת שהמשטרה תוכל לדעת בוודאות מה נגנב. בנוסף לרשימת הפריטים העביר ויינהאוס האב למשטרה את רשימת האנשים שהייתה להם גישה לדירתה של איימי, כשעל פי הערכות מדובר ב-20 בני אדם.

מקורב למשפחה הוסיף, כי אביה של איימי מוכן לעשות הכל על מנת להשיב אליו את החפצים, ואם הגנבים יעשו כן - הוא יבטל את התלונה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת