פעיל האסלאם הקיצוני בלונדון: "קייט מידלטון נואפת, קמרון ייכנע"

האסלאם הקיצוני מצטרף לגל המחאה בלונדון. אחד הפעילים המובילים בבירה הבריטית תועד בקלטת וידאו מטיף לתומכיו להחריף את המחאה נגד הממשל, ולהביא את ראש הממשלה דיוויד קמרון ל"כניעה על ידיו וברכיו". "נחליף את הספרות על הביג בן לספרות ערביות", הוא מאיים. "קייט מידלטון זונה נואפת, שתשים כיסוי ראש". צפו בדבריו

לאש המחאה בלונדון מתווסף גם ממד אסלאמי - של גורמים קיצוניים המעוניינים בליבוי המהומות: מכון המחקר של התקשורת המזרח-תיכונית "ממר"י", מפרסם היום תיעוד וידאו של פעיל אסלאם קיצוני הקורא להחריף את המהומות נגד המשטר בבריטניה ו"להוריד את ראש הממשלה דיוויד קמרון על ידיו וברכיו".

בסרטון מתועד הפעיל הקיצוני המקומי המכונה "אבו ווליד", המוכר בקרב הפעילים המוסלמים בלונדון, כשהוא תוקף בחריפות ובמילים קשות את ממשלת בריטניה. "מה הסיוט של רחוב דאונינג (הרחוב בו נמצא מעונו של קמרון)? הסיוט הוא שדלת בית מספר 10 תיפרץ על ידי מונותיאיסט והח'ליף ייכנס בו ויקים את השריעה", נשמע אבו ווליד בקלטת. תומכיו מגיבים לו בקריאות "אללה אכבר".

"קייט מידלטון זונה נואפת"

"הסיוט של רחוב דאונינג הוא שמונותיאיסט אחד ייקח חבל ויניף את הסיסמה 'אין אלוהים מלבד אללה' מעל הביג בן....והמספרים על השעון בו יוחלפו במספרים ערביים", ממשיך הפעיל המוסלמי בדבריו. "..אנחנו, כמוסלמים, רוצים לדאוג שדיוויד קמרון ייפול על ידיו ועל ברכיו ויעניק לנו את הג'יזייה (מס הגולגולת)".

לאחר מכן פנה אבו ווליד ותקף גם את בית המלוכה הבריטי. "אנחנו רוצים שדיוויד קמרון ישים כיסוי ראש על הנשים, כולל המלכה אליזבת' וקייט מילדטון הזונה והנואפת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת