10 הכותרות ההזויות של השבוע

חדש בחדשות 2 באינטרנט: מדי שבוע נסכם עבורכם את הסיפורים שתועדו ולא זכו למירב תשומת הלב, אלה שהיו פשוט מוזרים מדי מכדי לככב בכותרות. צפו בפרק הראשונה של המצעד הכי משוגע ברשת

אז מי רוצה קרטיב? (רויטרס)

הרבה מאוד כותרות הביא עמו השבוע האחרון, לא רק אלו שבמוקד תשומת הלב התקשורתית - אלא גם כאלה בעלות אופי הזוי למדיי. צפו ב"מצעד" של הדברים המשונים ביותר שהתרחשו ברחבי העולם במהלך השבוע החולף.

מקום 10: למי מתחשק קרטיב?

כשקרחון עצום מתנתק מאחד הקטבים, לרוב מדובר בחדשות רעות - עוד הוכחה לשמות שעושה לנו ההתחממות הגלובלית. אבל מצד שני - בלי ההתחממות גם לא היה לנו את הסרטון המדהים הזה שתיעדה תיירת במהלך שייט לימודי באלסקה. חובה לראות.

מקום 9: כשאלוהים מופיע מבין העננים

טוב, בוא נאמר את האמת, בסופו של דבר הווידאו המצורף הוא בסך הכל סרטון של ענן. ענן שצולם לפני סערה במחוז נידח בקנדה. אבל שווה לעשות פליי - כי מול העיינים מופיע פתאום פרצוף מדהים, ולא צריך בשביל זה דמיון מפותח בכלל. מדהים.

 

מקום 8: הידד לכחולי המדים

המצעד הזה הוא הזדמנות מציונת לתת קצת כבוד לשוטר בריטי אמיץ. מילא להידרס על ידי נהג רכב גנוב, אבל אחר כך גם לבצע מרדף נועז אחריו? יש כבוד. בעיקר לאחר שבסופו של דבר הגנב הדורס גם נעצר ונשלח ל-23 חודשים בכלא. סחתיין.

 

מקום 7: תחרות ריצה על רצפת הבריכה

לשחות במים מכירים, אבל ללכת במים ועוד לקבוע שיא גינס בקטגוריה? זה כבר חדש. אז הנה אנחנו נותנים קצת כבוד לג'ו וילקי עם ריאות הענק שהצליח ללכת 25 מטרים על רצפת הבריכה הזו בניו יורק.

מקום 6: בטמן בשחקים

לא ברור מה כל כך מפחיד בעטלפים, הרי בסופו של דבר מדובר בעכבר עם כנפיים. אבל כנראה שסרטי הערפדים והגרמלינס עשו את שלהם, ולכן כאשר עטלף התעופף לו בתוך מטוס נוסעים בשמי ארצות הברית - ההיסטריה קפצה גם כן לשחקים. עד כדי כך שהמטוס אפילו עשה "אחורה פנה" כדי לנחות כמה שיותר מהר. לעטלף, דרך אגב, שלום. לאחר הנחיתה הוא שוחרר לאוויר העולם.

מקום 5: רבועים בבטן

קןראים לו וו זילונג, וכמו כל כך רבים מאיתנו גם הוא רצה ריבועים בבטן. כנראה שהצעיר בן העשרים עשה הרבה מאוד כפיפות בטן בחייו הקצרים. שרירי הבטן שלו הספיקו כדי לסחוב באמצעותם - מול הצופים הנדהמים - מכונית ועליה ובתוכה 12 בני אדם. סך הכל 2.2 טונות והכל - עם הבטן. לא נראה לכם הגיוני? צפו.

 

מקום 4: בריטניה מתעוררת מהשלווה

האמת מגיע לו. כל השבוע שמענו על המהומות האלו בלונדון, על אותם פורעים ששרפו, בזזו, הכו ומיררו את חייהם של משפחת המלוכה ושאר אזרחי המדינה השלווה בדרך כלל. אז כאשר אחד הפורעים שוחרר בערבות והתחבא מאחורי עיתון - מותר לנו קצת לשמוח לאיד כאשר הוא נתקע בעמוד.

מקום 3: קאוץ' סרפינג במובן המילולי

לרוב כשמדברים על "קאוץ' סרפינג" מתכוונים לג'סטה היפה של טיילני העולם שנותנים אחד לשני לינה חינם על הספה בסלון במהלך טיולי התרמילאים. בחור אחד מקנדה בחר לעשות קאוץ' סרפינג מסוג אחר - במובן המילולי ביותר - גלישת ספה. כמה שיפצורים לספה וכוס בירה קרה, הפכו את הגלישה לשילוב מדליק של אקסטרים ושנטי.

מקום 2: שוד הצ'ופסטיקס

האמת, לא פשוט לאכול עם המקלות האלו. מי מאיתנו לא מצא את עצמו נאבק עם איזה נודל במסעדה סינית. בינינו בשלב מסוים אנחנו מוותרים על התענוג האותנטי ועוברים לסין ומזלג. אבל לגנוב טלפון נייד עם צ'ופסיטיקס? זו באמת מיומנות לא רגילה. הטלוויזיה הסינית פרסמה את התמונות של הגזל המושלם, והגנב החוצפן אפילו "עזר" לכאורה לנגזל לחפש את המכשיר. הנה.

מקום 1: מרדף שוורים

זה באמת סיפור ענק. מה שמצחיק פה זו לא רק העובדה ששור מצא את עצמו איכשהו ברחובות אלבמה, אלא "התושיה" של המשטרה המקומית. ניידות המשטרה פותחות במרדף, ומגייסות קאובואים אמיתיים עם לאסו והכל לתפוס את המטרד. האמת, אנחנו בכלל לטובת השור.  

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק