איימי ויינהאוס בקמפיין נגד סמים?

הזמרת איימי ווינהאוס, שנמצאה מתה לפני שבועיים בדירתה בלונדון, "מככבת" בקמפיין חדש נגד שימוש בסמים - המעורר סערה גדולה. קבוצת נוער פוליטית בשוויץ החליטה להשתמש בתמונה קשה של הזמרת תחת השפעת סמים מלווה במסר: "לא ללגליזציה של סמים". נשיא הקבוצה שיצרה את הפוסטר: "מציגים תמונה שכל העולם כבר יודע"

הכרזה השנויה במחלוקת בכיכובה של ווינהאוס (אתר udc-valais.ch)

סערה בקרב מעריציה של איימי ויינהאוס בעקבות קמפיין חדש נגד שימוש בסמים בו מככבת הזמרת המנוחה, שנמצאה מתה לפני שבועיים בדירתה בלונדון, לאחר שניהלה אורח חיים שכלל הרבה סמים ואלכוהול.

בפוסטר שהפיצה קבוצת צעירים ממערב שוויץ ברשת, נראית דמותה של ווינהאוס, כשהיא ככל הנראה תחת השפעה קשה של סמים ואלכוהול. מתחת לתמונה נכתב בצרפתית: "לא ללגליזציה של סמים".

נשיא הקבוצה שיזמה את הקמפיין השנוי במחלוקת, גרגורי לוגן, אמר בתגובה כי "מותה של ווינהאוס הוא מראה למציאות העגומה שלעיתים נשכחת, והיא ההשפעות המזיקות של צריכת סמים. מטרת הקמפיין לא הייתה לזעזע", ציין לוגן והוסיף: "אנחנו מציגים תמונה שכל העולם כבר יודע - ויינהאוס הייתה מפורסמת לא רק בשל השירים שלה, אלא בשל שימוש המופרז שלה בסמים".

מעריציה של הזמרת זעמו על הקמפיין בטענה ש"מדובר בטעם רע". הצעירים שיצרו את הכרזה טרם החליטו אם ידפיסו בנוסף פוסטרים, או שהקמפיין יישאר בגבולות הרשת בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת