ביתה של איימי וויינהאוס יהפוך למרכז סיוע וגמילה

משפחתה של הזמרת הבריטית מתכננת לפתוח קרן על שמה, לסיוע לצעירים וגמילה מסמים. הקרן תפעל מהבית בו מתה בצפון לונדון. "אנחנו רוצים לעשות שינוי חיובי", אמר אביה מיטש. המשפחה רצתה תחילה למכור את הבית, אך ויתרה על הרעיון

ביתה של וויינהאוס (AP)

הם ניסו לגרום לה ללכת לגמילה אבל היא אמרה "לא לא לא". עכשיו, למרות השורה האלמותית שקיבלה משמעותה חדשה לאחר מות הזמרת, יהפוך ביתה של איימי וויינהאוס בלונדון - למרכז גמילה.

בני משפחתה של וויינהאוס מאמינים שזהו "הדבר הנכון" לעשות עם רכושה של הזמרת, דירה בשווי 2 מיליון וחצי ליש"ט בכיכר קמדן בצפון בירת אנגליה. מרכז הגמילה יוקם מרווחים שיגיעו מסינגל של וויינהאוס, עם הזמר טוני בנט, שישוחרר בקרוב.

אביה מיטש אמר לעיתון "הסאן" הבריטי כי "קרן איימי וויינהאוס" תפעל למען מטרות שהיו "קרובות ללבה". "זה יכול לכלול סיוע לילדים בצרות, שסובלים מבעיות רפואיות, הוספיס לילדים ועוד. אנחנו רוצים לעשות שינוי חיובי".

לאביה של וויינהאוס יש כבר קמפיין נפרד לעזרה למכורים לסמים, אך צפוי שגם "קרן איימי וויינהאוס" תפעיל פרויקטים דומים של גמילה. המשפחה בדקה בתחילה אפשרות של מכירת הבית בן ה-3 קומות אך ויתרה על הרעיון.

"הם לא רצו להשכיר את הבית וחשבו שאם ימכרו אותו, זה יכול למשוך קונים מהסוג הלא נכון", אמר מקורב למשפחה. "יכול להיות שהם ימכרו אותו יום אחד, אבל זה עוד רחוק".

ההצהרה הרשמית על הקמת "קרן איימי וויינהאוס" צפויה להתרחש ב-14 בספטמבר, יום הולדתה ה-28 של הזמרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת