"איימי ווינהאוס התארסה שבועות לפני מותה"

הצהובון הבריטי "סאן" חושף הבוקר כי הזמרת איימי ויינהאוס התארסה לבן זוגה, במאי הסרטים ראג טרוויס, שבועות ספורים לפני מותה. השניים התארסו בחשאי, ותיכננו עתיד משותף יחד. "הם הרגישו שהם מושלמים אחד בשביל השני", אמר מקורב למשפחה, "ראג נתן לה תקווה גדולה להמשך חייה"

איימי וראג טראוויס. "מצאה אהבה גדולה"

איימי ויינהאוס ובן זוגה הבמאי ראג טראוויס התארסו בחשאי - שבועות ספורים לפני מותה, כך חושף הצהובון הבריטי "סאן".

על פי הדיווח, טראוויס בן ה-35 ביקש את ידה של ויינהאוס בת ה-27 לפני שבועות ספורים, והיא הסכימה להינשא לו ללא כל היסוס, ככל הנראה מתוך רצון לשים סוף לאורח החיים הפרוע שאותו ניהלה.

מקור המקורב לזוג אמר לאתר ה"סאן" הבריטי כי "ראג הציע לאיימי נישואין והיא כמובן הסכימה, כי האהבה ביניהם הייתה גדולה מאוד. אין דבר שהיא רצתה יותר בחיים מאשר להיות אשתו, ורצתה להיפטר מהתדמית השלילית שלה".

"הם דיברו בפתיחות אחד עם השני על כך שהם רוצים לחלוק את שארית חייהם יחד, הם הרגישו שהם מושלמים אחד בשביל השני", הוסיף המקורב לזוג.

על פי הדיווח ב"סאן", טראוויס העניק לאיימי טבעת יהלום ענקית בשיחה קרובה ביניהם לגבי עתידם. הזוג יצא במשך שנתיים, וככל הנראה תכננו להינשא בשנה הבאה. ויינהאוס קיוותה במידה מסוימת שמיסוד יחסיה והקמת משפחה עשויה להוציא אותה מאורח החיים ה"בעייתי" אותו ניהלה במשך שנים.

"מאז האירוסין איימי הייתה מאושרת כפי שלא הייתה מעולם"

"איימי שהתה במהלך חודש יוני במרכז גמילה והבטיחה לחבריה הקרובים, שהיא נחושה להפסיק להשתמש בסמים", אמר המקור והוסיף: "ראג נתן לה תקווה גדולה להמשך חייה".

מאז מותה של ויינהאוס, בילה טראוויס במשך כל יום במחיצת משפחתה. "זה הוכיח כמה הקשר ביניהם היה חזק ומשמעותי", ציין המקורב לשניים.

על פי השמועות, אביה של איימי, מיץ', ראה בראג קרוב משפחה ממש. במהלך ההלוויה שלה בשבוע שעבר אמר אביה: "איימי מצאה אהבה גדולה עם ראג, מאז האירוסין היא הייתה מאושרת כפי שלא הייתה מעולם. הוא עזר לה לפתור הרבה מהבעיות שחיו לה, והיא ציפתה לחייהם המשותפים יחד".

מקורבים לטראוויס ציינו כי לאחר מותה, הם ציטטו אותו אומר: "היא הייתה מלאת חיים, איבדתי את האדם היקר לי ביותר בעולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת