אוסטרליה: ילד אוטיסט שרד ביער 4 ימים

ילד בן 11 נעלם למשפחתו במהלך קיימפינג בחורשה בסוף השבוע. לאחר ארבעה ימים של חיפוש קדחתני, אותר הילד בלב החורשה כשהוא בריא ושלם. "אנחנו אסירי תודה על כך שאנחנו חיים בחברה שמקדישה מאמץ רב באיתור של ילד", אמר דודו בשם בני המשפחה

נס באוסטרליה: ילד הלוקה באוטיזם שנעדר מזה ארבעה ימים, נמצא היום (שלישי) על ידי המשטרה המקומית בלב חורשה כשהוא בריא ושלם. משפחתו איבדה אותו ביום שישי במהלך קיימפינג באזור, ומאז החל מסע חיפושים קדחתני שהסתיים בהצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לוק שאמברוק, בן 11, זוהה על ידי מסוק משטרתי הבוקר במרחק של כמעט שני קילומטרים מהנקודה שבה נראה בפעם האחרונה ביום שישי. הוא היה מיובש וסבל מהיפותרמיה בדרגות קלות, אך מעבר לכך מצבו מוגדר טוב.

בזמן שצוות החילוץ השכיב אותו על אלונקה, חיבק לוק את אמו הדומעת. "במובנים מסוימים זה נס", אמר היום מפקד המשטרה המקומית. "אתם צריכים לראות את כל השטח כאן, כמה הוא סבוך וכמה קר בלילה. היה לנו גשם רוב הבוקר".

דודו של הילד לוק סיפר לעיתונאים כי המשפחה שמחה על איתור הילד. "אנחנו אסירי תודה על כך שאנחנו חיים בחברה שמקדישה כל כך הרבה מאמץ באיתור של ילד שאבד", הוא אמר. "אנחנו שמחים מאוד שלוק נמצא בחיים אחרי כל כך הרבה זמן".