"איימי מתה בגלל הגמילה מאלכוהול"

משפחתה של איימי ווינהאוס טוענת כי דווקא ניסיון הגמילה מהטיפה המרה הוא שהרג את הזמרת. מקורב למשפחה מספר כי המשפחה משוכנעת שההלם שספג גופה, בעקבות הפסקה פתאומית בצריכת האלכוהול, הוא שגרם למותה של הזמרת הצעירה

מתה מגמילה? איימי ווינהאוס (AP)

מאבקיה של איימי ווינהאוס לגמילה מסמים בחייה סוקרו בקפידה, אולם משפחתה של הזמרת שמתה בסוף השבוע שעבר בגיל 27, טוענים שהתנזרות פתאומית מאלכוהול היא הסיבה בגללה מתה.

לפי מקור אלמוני המקורב למשפחה, ווינהאוס התעלמה מעצת הרופא שלה, שהציע להפסיק את שתיית האלכוהול בהדרגה, והפסיקה לשתות בבת אחת במהלך החודש האחרון. משפחתה מאמינה שההפסקה הפתאומית הכניסה את גופה להלם והובילה למותה.

למרות שדיווחים שונים סיפרו כי ווינהאוס שתתה באופן מופרז ביום מותה, המקורב למשפחה טוען כי אביה של איימי, מיטש, דווקא טוען ההיפך. "הוא אמר שהרופאים המליצו להוריד בהדרגה את צריכת האלכוהול", אומר החבר, "אך איימי אמרה לאביה שהיא לא מסוגלת לעשות את זה, שזה הכל או כלום, לכן הפסיקה לשתות לחלוטין".

"מיטש אמר שההלם שחווה גופה בעקבות ההפסקה הפתאומית, אחרי מספר שנים קשות, היה פשוט יותר מדי בשבילה", אומר חבר המשפחה. סיבת מותה האמיתית של ווינהאוס תיוודע רק בעוד מספר שבועות, כאשר יסתיים ניתוח המעבדה של תוצאות הנתיחה שלאחר המוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק