ברח מהכלא לפני 32 שנה - ונתפס

פרדריק ברט, היום בן 60, רצח לפני 40 שנה בחור צעיר שלקח אותו טרמפ מניו גרז'י לפלורידה. ברט הורשע ברצח ונשלח למאסר עולם, אך לפני 32 שנה הצליח להימלט מהכלא בעת הפסקת חשמל. אתמול נתפס הרוצח בהרים המרוחקים של קולורדו. משפחתו של הנרצח: "זה לא יאומן, אנחנו מאוד נרגשים"

ברח מהכלא לפני 32 שנה. אילוסטרציה (חדשות 2)

רוצח שברח מהכלא נתפס אחרי 32 שנה של חופש. כוחות המשטרה עצרו אתמול בקולורדו את פרדריק ברט בן ה-60 שנמלט מהכלא בפלורידה לפני 32 שנים, בו ריצה מאסר עולם בגין רצח צעיר שהסיע אותו טרמפ ברכב. בררט נמלא מהכלא בשנת 1979 בעת הפסקת חשמל.

פרדריק ברט הורשע ברצח קרל ארדולינו בשנת 1971. ארדולינו לקח את ברט ואת חברו טרמפ בעת שהיה בדרכו מניו ג'רזי לחופשה בפלורידה. על פי האישומים, ברט חנק את ארדולינו בן ה-26 מאחור וגרר אותו לתעלת מים סמוך לכביש שם החזיק את ראשו מתחת למים עד שמת.

מאז שנמלט מהכלא פרדריק ברט חי בהרים המרוחקים של מדינת קולורדו תחת השם הבדוי ניל מלצר. השוטרים שהגיעו לעצור את הרוצח זיהו אותו לפי קעקוע של צלב על ידו הימנית, כך מספר סטיב דבנפורט ממשטרת פלורידה. דבנפורט ציין כי המשטרה חיפשה אחריו בנמרצות כבר שנתיים בעקבות יוזמה במשטרת פלורידה לאתר אסירים אלימים שנמלטו מהכלא לפני שנים רבות. "קשה מאוד לאתר פושע שהיה בחוץ 30 שנה. אין עקבות להתחיל מהן את החיפוש", הסביר דבנפורט. החוקרים נעזרו בנתונים שהעידו כי ברט הסתובב ברחבי ארצות הברית עד שהשתקע במדינת קולורדו.

משפחתו של ארדולינו קיבלה את הבשורה על לכידתו של ברט בשמחה רבה. "זה לא יאומן. אנחנו מאוד נרגשים", אמרה אחייניתו של ארדולינו מרגרט ארצ'ר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק