צפו: 20 שעות ברכב על סף התהום

מזל גדול היה לנהגת אחת מדרום מערב אנגליה לאחר שמכוניתה הידרדרה במצוק. האישה, בת 56, שהתה במשך לילה שלם במכוניתה כשהיא מפחדת כי כל תזוזה עלולה לגלגל אותה עם במורד התהום. גבר שניסה לסייע לה נתקע גם הוא. הסוף טוב - כוחות החילוץ הצליחו לחלץ את השניים כשהם מפוחדים, אך בריאים ושלמים

נהגת מכונית בבריטניה איבדה את דרכה בערפל סמיך בדרך הנוסעת לאורך החוף, ומכוניתה הידרדרה לעבר הים. המכונית התהפכה מספר פעמים למרחק של כ-60 מטר, אך עצרה ממש ברגע האחרון ונתלתה בין שמים וארץ מעל הגלים הגועשים.

הנהגת, לין ונטון בת ה-56, הוטחה למושב שליד הנהג, נפצעה ודיממה קשות, אך לא איבדה את הכרתה. השעות הארוכות עברו ואיש לא הבחין במכוניתה, עד שאזרח אחר שיצא לריצה באזור הבחין במכוניתה וירד בדרך התלולה. אלא שהמסייע נתקע גם הוא, לא הצליח לעלות בחזרה, ונאלץ להישאר עם הנהגת עד שהגיעו כוחות החילוץ.

"מישהי שרצה איתי אמרה שכדאי שנבדוק אם יש מישהו באוטו", משחזר האזרח שנחלץ לעזרתה, בן סטפורד. "חשבתי שהאוטו ריק, אך כשירדתי, נדהמתי לראות שיש בפנים אישה, הרכב מלא בשברי זכוכית, השמשה מנופצת והגג קרס". ונטון סיפרה לסטפורד כי אבדה את השליטה על הרכב ביום שלפני, בשעה 16:00 אחר הצהריים. "בחסד האל המכונית נעצרה", מספר סטפורד, "נשארתי עימה שעה כדי שתישאר רגועה ולא תזוז".

כוחות החילוץ הגיעו וחילצו את ונטון מהרכב. היא הובהלה לבית החולים במסוק, שם היא מקבלת טיפול בחתכים ברגליה. ונטון נמצאת במצב של הלם והיא מיובשת. באופן מפתיע, למרות שהייתה תקועה במשך 20 שעות ואיבדה דם רב, הרופאים בבית החולים מגדירים את מצבה כ"פצועה קל" בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק