רב ניהל את הלווייתה של איימי וויינהאוס

בבית קברות בצפון לונדון התקיימה הערב הלווייתה של הזמרת איימי וויינהאוס, שמתה ביום שבת בגיל 27, מסיבה שעדיין אינה ברורה. למרות שרב ניהל את הטקס, גופתה עוברת שריפה. בהלוויה השתתפו גם מארק רונסון וקלי אוזבורן

שיירת רכבים, רבים מהם בחלונות כהים, הגיעה אחר הצהריים לבית הקברות אדגוורבורי בצפון לונדון, להלווייתה של הזמרת איימי וויינהאוס שהלכה לעולמה ביום שבת.

למשפחה הצטרפו חברים קרובים מעולם הבידור, ביניהם המפיק מארק רונסון וקלי אוזבורן, בתו של כוכב הרוק אוזי אוזבורן. לשטח בית הקברות הגיעו גם מעריצים רבים של הזמרת, בת 27 במותה.

את ההלווייה ניהל רב, אך גופתה של וויינהאוס עוברת שריפה. מאוחר יותר היום תתכנס המשפחה הקרובה לטקס בבית כנסת בלונדון.

דיווח: האפר של וויינהאוס יעורבב עם אפרה של סבתה

בצהובון הבריטי "הסאן" דווח מוקדם יותר כי גופתה של ווינהאוס תישרף, והאפר שלה יושם בכד אחד יחד עם האפר של סבתה סינתיה, שמתה בשנת 2006 לאחר שסבלה מסרטן בכבד.

אביה של ווינהאוס אמר אתמול כי המשפחה נערכה להלווייתה של ווינהאוס כבר בארבע השנים האחרונות, שהיו הסוערות בחייה של הזמרת הבריטית - לאחר שזו יצאה ונכנסה למוסדות גמילה. "כתבתי לאיימי את ההספד כבר בשנת 2007", אמר אתמול אביה של הזמרת. "היא לקחה מנות יתר, סבלה מהתקפים והובהלה לבית החולים. הייתי בטוח שהיא יכולה למות. כתבתי כבר נאום הספד".

אתמול המשיכו להיחשף הפרטים אודות מותה הטרגי של איימי ווינהאוס. ה"סאן" דיווח כי הזמרת הייתה מוטלת ללא רוח חיים במיטתה יותר משש שעות בטרם התגלתה גופתה. השוטרים שחוקרים את מותה של הכוכבת סיפרו כי השיחה האחרונה שקיימה ווינהאוס עם צוות המאבטחים שלה הייתה בשעה 10:00 בבוקר, אך גופתה התגלתה רק בשעה 16:00 אחר הצהריים.

וויינהאוס ראתה את הרופא שלה ביום שישי בערב, יום לפני שמתה. הרופא בחן אותה ואמר לה כי מצבה טוב. הזמרת בת ה-27 נהגה להיבדק על ידי הרופא תדיר, משום ששנים של שימוש באלכוהול וסמים השאירו את גופה שברירי. מקורב לוויינהאוס סיפר לעיתון כי "הרופא היה שמח ממצבה וכשעזב אותה ביום שישי, הוא לא היה מודאג", אמר המקורב.

רק אחר הצהריים בשבת הגיע אל הבית אחד ממאבטחיה של איימי, שניסה להעירה כפי שביקשה מבעוד מועד - אך לא הצליח. הוא היה זה שהזעיק את שירותי ההצלה, שלבסוף קבעו את מותה של הזמרת בביתה בכיכר קמדן בלונדון.

בהתייחס לדיווחים אחרים, לפיהם קנתה וויינהאוס באותו לילה קוקאין, קטמין ואקסטזי, הגיבה אמש משפחת וויינהאוס במילה "שטויות". בהצהרה ששיחררו, כתבו בני המשפחה: "נותרנו המומים ממותה של איימי, בת, אחות ואחיינית נפלאה".

סיבת המוות של איימי וויינהאוס - לא ברורה

צפו: איימי ווינהאוס בת 18, פיכחת וביישנית

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק