"איימי ווינהאוס שכבה מתה במיטה במשך 6 שעות"

שוטרים החוקרים את נסיבות מותה של הזמרת איימי ווינהאוס סיפרו לצהובון הבריטי "סאן" כי הזמרת מתה 6 שעות לפני שגופתה נמצאה. גם אחרי הנתיחה שלאחר המוות, סיבת מותה של הכוכבת עדיין לא ברורה, ויחלפו שבועות עד שבדיקות הרעלים שערכו לה ישפכו - אולי - אור חדש על סיבת המוות

איימי ווינהאוס. שכבה מתה במשך שעות (AP)

איימי ווינהאוס הייתה מוטלת ללא רוח חיים במיטתה יותר משש שעות בטרם התגלתה גופתה, כך מדווח היום הצהובון הבריטי "סאן". השוטרים שחוקרים את מותה של הכוכבת סיפרו כי השיחה האחרונה שקיימה ווינהאוס עם צוות המאבטחים שלה הייתה בשעה 10:00 בבוקר, אך גופתה התגלתה רק בשעה 16:00 אחר הצהריים.

וויינהאוס ראתה את הרופא שלה ביום שישי בערב, יום לפני שמתה. הרופא בחן אותה ואמר לה כי מצבה טוב. הזמרת בת ה-27 נהגה להיבדק על ידי הרופא תדיר, משום ששנים של שימוש באלכוהול וסמים השאירו את גופה שברירי. מקורב לוויינהאוס סיפר לעיתון כי "הרופא היה שמח ממצבה וכשעזב אותה ביום שישי, הוא לא היה מודאג", אמר המקורב.

רק אחר הצהריים בשבת הגיע אל הבית אחד ממאבטחיה של איימי, שניסה להעירה כפי שביקשה מבעוד מועד - אך לא הצליח. הוא היה זה שהזעיק את שירותי ההצלה, שלבסוף קבעו את מותה של הזמרת בביתה בכיכר קמדן בלונדון.

בהתייחס לדיווחים אחרים, לפיהם קנתה וויינהאוס באותו לילה קוקאין, קטמין ואקסטזי, הגיבה אמש משפחת וויינהאוס במילה "שטויות". בהצהרה ששיחררו, כתבו בני המשפחה: "נותרנו המומים ממותה של איימי, בת, אחות ואחיינית נפלאה".

הנתיחה שלאחר המוות: סיבת המוות "לא ברורה"

על פי ממצאי הבדיקה הראשונית שנערכה היום, בשלב זה לא ניתן לקבוע את סיבת המוות הברורה של הזמרת. תוצאות הנתיחה יצאו "לא חד משמעיות", ולכן כעת מחכים לתוצאות בדיקת הרעלים ובדיקת הרקמות שבוצעו בגופתה של הזמרת, שאולי ישפכו אור על נסיבות מותה של ווינהאוס. תוצאות הבדיקות הנוספות צפויות בעוד שבועיים עד ארבעה שבועות.

על פי המשטרה המקומית, ממצאי החקירה המלאה בנוגע לנסיבות מותה של הזמרת יפורסמו רק ב-26 באוקטובר., אולם דובר המשטרה מסר כי נסיבות המוות "אינן חשודות". גופתה של ווינהאוס הועברה בתום הנתיחה לבני משפחתה, שיערכו לה הלוויה בהקדם האפשרי, בהתאם למסורת היהודית.

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח בתוך כך, כי איימי "שתתה את עצמה למוות" וכי לא נמצאו בביתה מזרקים, מקטרות קראק ושיירי סמים. לפי עיתון ה"טלגרף", אלבומה השלישי של וויינהאוס, אותו לא סיימה להקליט, צפוי לצאת לחנויות במהלך החודשים הקרובים וכנראה להביא לרווחים אדירים.

צפו: איימי ווינהאוס בת 18, פיכחת וביישנית

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק