הוריה של איימי ביקרו את המעריצים מחוץ לדירתה

לפי דיווחים בבריטניה, ייתכן שבשעות הערב תפורסם סיבת המוות הרשמית של הזמרת איימי וויינהאוס, שהלכה לעולמה ביום שבת. הוריה זיהו היום סופית את גופתה ולאחר מכן ביקרו יחד עם אחיה וחברה לשעבר באנדרטה המאולתרת שהקימו מעריציה הרבים מול הבית בו מתה, בלונדון

משפחת וויינהאוס מתייחדת עם זכרה (רויטרס)

אמה ואביה של הזמרת המנוחה איימי וויינהאוס ביקרו היום באנדרטה המאולתרת שהקימו מעריציה הרבים, מחוץ לדירתה בכיכר קמדן בצפון לונדון.

אביה מיטש הגיע רק אתמול ללונדון, לאחר ששמע את הבשורות הקשות על מות בתו כששהה בניו יורק. הוא ואמה ג'ניס גרושים, אך תמכו אחד בשני מול המראות המרגשים מחוץ לביתה של בתם.

לפני שהגיעו לבית, זיהו השניים את גופתה של בתם באופן סופי. גם אחיה של וויינהאוס, אלכס, היה במקום וחברה לשעבר. יחד הם קראו את הכרטיסים, השירים והפתקים שהשאירו אוהביה הרבים של הזמרת שמתה ביום שבת בגיל 27.

בבריטניה מדווחים שככל הנראה מאוחר יותר היום, תפורסם סיבת המוות הרשמית. אביה מיטש אמר לכתבים מחוץ לדירתה כי "אני יודע שיש לכם עבודה לעשות ואני שמח שכולכם כאן, בכל מקרה. ואתם, האנשים כאן ברחוב, אני לא יכול לתאר לכם כמה זה חשוב לנו - זה באמת מקל עלינו קצת".

"לאיימי היה חשוב דבר אחד וזה היה אהבה, כל חייה הוקדשו למשפחתה, לחבריה וגם לכם", המשיך בהספד המאולתר והמרגש. "אנחנו שבורים ואין לי מילים, אבל תודה שבאתם".

רופא בדק את וויינהאוס שעות לפני שמתה 

כאילו מעולם לא הייתה פרשת האזנות הסתר וכאילו הפיגוע בנורווגיה לא זעזע את אירופה כולה, מאז יום שבת נראה שעיתוני וצהובוני בריטניה עוסקים בדבר אחד בלבד: מותה הטרגי של הזמרת איימי וויינהאוס.

עיתון "הסאן" מדווח כי בערב יום שישי, כנראה שעות לפני שמתה, בדק אותה רופאה הפרטי. לפי הדיווח, הבדיקה הייתה תקינה. וויינהאוס עברה בדיקות באופן תדיר, בגלל הנטייה ההרסנית שלה להתמכרות לאלכוהול וסמים. מקור אחר ל"סאן": "הרופא היה מרוצה ממצבה. כשהוא עזב ביום שישי, לא היו לו דאגות".

על דיווחים אחרים, לפיהם קנתה וויינהאוס באותו לילה קוקאין, קטמין ואקסטזי, אמרה אמש משפחת וויינהאוס: "שטויות". בהצהרה שהם שחררו, כתבו בני המשפחה, "נותרנו המומים ממותה של איימי, בת, אחות ואחיינית נפלאה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק