רופא בדק את איימי וויינהאוס שעות לפני שמתה

בריטניה סוערת, יומיים לאחר מותה בטרם עת של הזמרת המתוסבכת איימי וויינהאוס. לפי דיווחי העיתונים והצהובונים, וויינהאוס עברה בדיקה "טובה" אצל רופא פרטי רק ביום שישי, ערב לפני שמתה. מי שהזעיק את שירותי ההצלה היה אחד המאבטחים שלה, שניסה להעירה ולא הצליח. דיווח: ייתכן ואלבומה השלישי ייצא בקרוב לחנויות

תוצאות נתיחת הגופה - היום (חדשות 2)

כאילו מעולם לא הייתה פרשת האזנות הסתר וכאילו הפיגוע בנורווגיה לא זעזע את אירופה כולה, מאז יום שבת נראה שעיתוני וצהובוני בריטניה עוסקים בדבר אחד בלבד: מותה הטרגי של הזמרת איימי וויינהאוס.

סיבת המוות, שטרם פורסמה, היא כמובן הנושא המרכזי עליו כותבים. עיתון "הסאן" מדווח כי בערב יום שישי, כנראה שעות לפני שמתה, בדק אותה רופאה הפרטי.

לפי הדיווח, הבדיקה הייתה תקינה. וויינהאוס עברה בדיקות באופן תדיר, בגלל הנטייה ההרסנית שלה להתמכרות לאלכוהול וסמים. מקור אחר ל"סאן": "הרופא היה מרוצה ממצבה. כשהוא עזב ביום שישי, לא היו לו דאגות".

היום יתקבלו תוצאות נתיחת הגופה

על דיווחים אחרים, לפיהם קנתה וויינהאוס באותו לילה קוקאין, קטמין ואקסטזי, אמרה אמש משפחת וויינהאוס: "שטויות". בהצהרה שהם שחררו, כתבו בני המשפחה, "נותרנו המומים ממותה של איימי, בת, אחות ואחיינית נפלאה".

מי שהזמין את שירותי ההצלה שלבסוף קבעו את מותה של הזמרת בביתה בכיכר קמדן בלונדון, היה אחד המאבטחים שלה, שניסה להעירה כפי שביקשה מבעוד מועד - ולא הצליח.

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח בתוך כך, כי איימי "שתתה את עצמה למוות" וכי לא נמצאו בביתה מזרקים, מקטרות קראק ושיירי סמים. לפי הדיווח, המשפחה תקבל את תוצאות הנתיחה שלאחר המוות היום - ולאחר מכן תיערך ההלוויה.

ולפי עיתון ה"טלגרף", אלבומה השלישי של וויינהאוס, אותו לא סיימה להקליט, צפוי לצאת לחנויות במהלך החודשים הקרובים וכנראה להביא לרווחים אדירים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק