32 שנים אחרי ש"מת" נמצא עובד בלאס וגאס

אחרי שהסתבך בשל חובות הימורים בשנת 1979, נעלם תושב שיקגו ארת'ור ג'רלד ג'ונס מעל פני האדמה. הרשויות שלא הצליחו לאתרו הכריזו עליו כמת מבחינה חוקית. אולם כעת, רשת FOX האמריקנית מדוווחת כי הוא נעצר בגין גניבת זהויות בלאס וגאס, שם עבד כסוכן הימורים

ארת'ור ג'רלד ג'ונס (AP)

ארת'ור ג'רלד ג'ונס בן ה-72 נעדר מאז שנת 1979. ג'ונס עבד כסוחר בלשכת המסחר בשיקגו, אך אחרי שהסתבך עם סוכני הימורים וייתכן שאפילו עם המאפיה, נעלם מעל פני האדמה. אחרי שחיפושים אחריו לא הניבו תוצאות, הכריזו עליו הרשויות כמת מבחינה חוקית.

אולם, ג'ונס כלל לא מת, אלא ברח והחליף את זהותו. אחרי שנים במנוסה, עבר ג'ונס להתגורר במדינת נוואדה שבארצות הברית והתפרנס כסוכן הימורים. ג'ונס החליף את זהותו מספר פעמים ואת חלק מהזהויות גנב מאנשים אחרים. אחרי שנתפס עם רישיון נהיגה מזויף, נעצר על ידי הרשויות.

כבר כשנעלם בשנת 79', חשדו הרשויות כי מדובר בהיעלמות הקשורה לפשע, אך מכיוון שלא הצליחו למוצאו, הכריזו עליו כמת. אחרי שנעצר, הודה ג'ונס כי רכש מספר ביטוח לאומי ורישיון נהיגה מזויפים בסכום של 800 דולר ועבר להתגורר תחת זהותו החדשה במדינת פלורידה. תשע שנים לאחר מכן, עבר למדינת נוואדה, שם הצליח להשיג רישיון נהיגה מקומי תחת השם הבדוי ג'וזף ריצ'ארד סנדלי. כעת הוא מוחזק במעצר ועומד בפני כתב אישום בארבעה סעיפים של גניבת זהות. ערבותו נקבעה בגובה של 20,000 דולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק