מנת אקסטזי הביאה למות איימי ווינהאוס?

המשטרה עדיין ממשיכה בחקירת נסיבות מותה של הזמרת הבריטית המצליחה. כלי התקשורת בממלכה מדווחים כי מנת אקסטזי לא טובה היא שהביאה לסופה הטרגי. מחר תתבצע נתיחה בגופה בתקווה לשפוך אור על רגעיה האחרונים

המוני מעריצים פוקדים את הרחבה מחוץ לביתה של האיימי ווינהאוס, שנמצאה מתה אתמול בדירתה בלונדון. על פי הדיווחים בכלי תקשורת במדינה ייתכן שהסיבה למותה של הזמרת היא לקיחת מנת אקסטזי לא טובה.

המשטרה ממשיכה בחקירת הנסיבות שהביאו למותה של ווינהאוס, ותבדוק עם מנת יתר של סם היא שהביאה לסוף הטרגי. מחר צפויה גופתה לעבור נתיחה, שככל הנראה תשפוך אור על הרגעים האחרונים בחייה של הזמרת המוכשרת.

שכניה של ווינהאוס סיפרו היום לתקשורת בבריטניה, כי בשבוע האחרון הייתה ווינהאוס נתונה תחת "שיגעון של שתיית אלכוהול", עד שאיש האבטחה שלה מצא אותה מחוסרת הכרה והזעיק אמבולנס.

וכמו בכל אירוע כזה, גם כאן מתקבלות ידיעות סותרות. אתר הרכילות האמריקני TMZ דיווח הבוקר מפי מקורות המעורבים בחקירת מותה של הזמרת הבריטית, כי כשהפרמדיקים הגיעו לביתה של הזמרת לראשונה, אתמול אחר הצהריים, הם איתרו "סימני חיים" בבת ה-27. אולם הערב אומרת משטרת לונדון כי כשכוחות ההצלה הגיעו, כבר היה מאוחר מדי.

המילים האחרונות לאמה: "אני אוהבת אותך"

ווינהאוס פגשה את אמה ג'ניס רק 24 שעות לפני המוות הטרגי שהכה מיליונים בתדהמה. "היא נראתה אאוט", אמרה לאחר מות בתה. "המוות הפתאומי שלה עדיין לא הכה בי". היא סיפרה שלפני שנפרדו בפעם האחרונה אמרה לה איימי: "אמא, אני אוהבת אותך".

אביה מיטש, שחזה בעבר את מותה של בתו בטרם עת מסמים ואלכוהול, אמר שהוא "שבור" אך נשבע "שלא להתמוטט למען המשפחה". האב עושה כעת את דרכו ללונדון מניו יורק, שם הוא מתגורר, כדי לארגן את סידורי ההלוויה של בתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק