"איימי הייתה בשגעון של אלכוהול בשבוע האחרון"

המשטרה הבריטית הודיעה אחר הצהריים כי בשל סוף השבוע בממלכה נתיחת הגופה תתבצע לא לפני מחר. בינתיים שכניה של הזמרת המנוחה מספרים כי בשבוע האחרון הייתה נתונה ב"שיגעון של שתיית אלכוהול". מעריציה הגיעו לביתה והביאו בקבוקי אלכוהול כמנחה

מיליוני מעריציה ברחבי העולם של הזמרת המנוחה איימי ווינהאוס מחפשים תשובה לשאלה מה הביא למותה של הזמרת הפופולרית, אך הם ייאלצו לחכות לפחות עד מחר. המשטרה הבריטית הודיעה כי בשל סוף השבוע בממלכה, נתיחת הגופה לא תתבצע לפני מחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

על פי הדיווחים מבריטניה, המשטרה "פועלת תחת החשד" שהזמרת מתה ממנת יתר של סמים, למרות שמשטרת לונדון מסרה אמש כי יש להמתין עד שתיערך נתיחה שלאחר המוות לגופתה של הזמרת. בינתיים שכניה של ווינהאוס מספרים לתקשורת בבריטניה, כי בשבוע האחרון הייתה ווינהאוס נתונה תחת "שיגעון של שתיית אלכוהול", עד שאיש האבטחה שלה מצא אותה מחוסרת הכרה והזעיק אמבולנס.

וכמו בכל אירוע כזה, גם כאן מתקבלות ידיעות סותרות. אתר הרכילות האמריקני TMZ דיווח הבוקר מפי מקורות המעורבים בחקירת מותה של הזמרת הבריטית, כי כשהפרמדיקים הגיעו לביתה של הזמרת לראשונה, אתמול אחר הצהריים, הם איתרו "סימני חיים" בבת ה-27. אולם הערב אומרת משטרת לונדון כי כשכוחות ההצלה הגיעו, כבר היה מאוחר מדי.

המילים האחרונות לאמה: "אני אוהבת אותך"

ווינהאוס פגשה את אמה ג'ניס רק 24 שעות לפני המוות הטרגי שהכה מיליונים בתדהמה. "היא נראתה אאוט", אמרה לאחר מות בתה. "המוות הפתאומי שלה עדיין לא הכה בי". היא סיפרה שלפני שנפרדו בפעם האחרונה אמרה לה איימי: "אמא, אני אוהבת אותך".

אביה מיטש, שחזה בעבר את מותה של בתו בטרם עת מסמים ואלכוהול, אמר שהוא "שבור" אך נשבע "שלא להתמוטט למען המשפחה". האב עושה כעת את דרכו ללונדון מניו יורק, שם הוא מתגורר, כדי לארגן את סידורי ההלוויה של בתו.