"איימי עוד הראתה סימני חיים כשהפרמדיקים הגיעו"

המשטרה בבריטניה ממשיכה הבוקר בחקירת מותה של הזמרת איימי ווינהאוס, בת 27 במותה, אתמול. למרות שאין הודעה רשמית בעניין, ההערכות הן שווינהאוס ידועת העליות והמורדות מתה ממנת יתר של סמים. אתר TMZ מדווח הבוקר כי כשהפרמדיקים הוזעקו אתמול לביתה בלונדון, ווינהאוס עדיין הייתה בחיים - אך כל מאמצי ההחייאה נכשלו

מותו של כישרון: רבים בבריטניה ובעולם כולו עסוקים הבוקר בניסיון להבין מה גרם למותה הטרגי של הזמרת הבריטית איימי ווינהאוס, אתמול בביתה בלונדון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

על פי הדיווחים מבריטניה, המשטרה "פועלת תחת החשד" שהזמרת מתה ממנת יתר של סמים, למרות שמשטרת לונדון מסרה הלילה כי יש להמתין עד שתיערך נתיחה שלאחר המוות לגופתה של הזמרת, היום או מחר, על מנת לקבוע באופן רשמי את סיבת המוות.

אתר הרכילות האמריקני TMZ מדווח הבוקר מפי מקורות המעורבים בחקירת מותה של הזמרת הבריטית, כי כשהפרמדיקים הגיעו לביתה של הזמרת לראשונה, אתמול אחר הצהריים, הם איתרו "סימני חיים" בבת ה-27.

למרות זאת, כך על פי הדיווח, הזמרת המתוסבכת מתה בטרם הספיקו להעניק לה טיפול דחוף או לפנות אותה לאמבולנס. אותם מקורות לא מסרו בדיוק מה היו אותם "סימני חיים", אולם ברור כי כל מאמצי ההחייאה נכשלו ורופא נאלץ לקבוע את מותה של ווינהאוס עוד לפני שהספיקו לפנות אותה.

המילים האחרונות לאמה: "אני אוהבת אותך"

ווינהאוס פגשה את אמה ג'ניס רק 24 שעות לפני המוות הטרגי שהכה מיליונים בתדהמה. "היא נראתה אאוט", אמרה לאחר מות בתה. "המוות הפתאומי שלה עדיין לא הכה בי". היא סיפרה שלפני שנפרדו בפעם האחרונה אמרה לה איימי: "אמא, אני אוהבת אותך".

אביה מיטש, שחזה בעבר את מותה של בתו בטרם עת מסמים ואלכוהול, אמר שהוא "שבור" אך נשבע "שלא להתמוטט למען המשפחה". האב עושה כעת את דרכו ללונדון מניו יורק, שם הוא מתגורר, כדי לארגן את סידורי ההלוויה של בתו.