הכוכבים מצייצים לזכר איימי ויינהאוס

הזמרת המצליחה איימי ווינהאוס נמצאה מתה בדירתה שבצפון לונדון היום אחר הצהריים, כוכבים מרחבי העולם מסרבים לקבל את הבשורה הקשה, והם מצייצים ללא הפסקה ברשת הטוויטר. קבלו טעימות מהציוצים הנבחרים

כוכבי העולם לא מצליחים לעכל את הבשורה בדבר מותה הפתאומי של זמרת הנשמה איימי ויינהאוס, שנמצאה היום ללא רוח חיים בדירתה שבלונדון. אמנים רבים צייצו בטוויטר כמה הם מזועזעים מהידיעה העצובה.

המשטרה מסרה כי גופתה של הזמרת בת ה-27 נמצאה בדירתה בכיכר קאמדן שבצפון לונדון. סמוך לשעה 18:00 (שעון ישראל) התקבלה שיחה למוקד החירום בלונדון להזמנת אמבולנס.לדברי כוחות ההצלה, הסיבה למותה לא ידועה בשלב זה. דובר מטעמה של הזמרת אמר כי הוא לא יכול לאשר באופן רשמי את הדיווח על מותה ברשת סקיי.

חבריה של ויינהאוס, בדרנים, ואישי ציבור רבים הביעו תדהמה ממותה של הכוכבת בת ה-27. רבים ציינו כי "זה מוות מיותר ולא יאומן שהכישרון האדיר הזה יתבזבז ככה".

"אלו חדשות עצובות באמת, ליבי יוצא אל המשפחה שלה", כתבה השחקנית האמריקנית דמי מור.

לילי אלן: "היא הייתה נשמה אבודה"

הזמרת הבריטית לילי אלן צייצה: "זה כל כך עצוב, אין לי מה לומר. היא הייתה נשמה אבודה".

השף העירום ג'יימי אוליבר כתב על המוות הטרגי: "כל כך חבל לאבד את איימי ויינהאוס, זה פשוט ביזבוז של כישרון אדיר".

שרה בראון, אשתו של ראש ממשלת בריטניה לשעבר גורדון בראון אמרה: " שמעתי את החדשות הקשות בדבר מותה של איימי, וזה לא יאומן שבגיל 27 יתבזבז כישרון כזה גדול. אנו שולחים תנחומים כנים למשפחה".

מגיש הטלוויזיה ברשת ה-CNN פירס מורגן כינה את הבשורות הקשות: "חדשות עצובות בצורה נואשת, הייתה לה אישיות הרסנית וממכרת"

קלי אוסבורן: "איבדתי את הנפש התאומה שלי"

זמרת הקאנטרי האמריקנית ליאן ריימס שיתפה את הגולשים בהרגשה שלה וציינה: "כל כך עצוב לראות כישרון כזה הולך, מדובר בטרגדיה נוראית וזה מעציב אותי נורא".

השחקנית והזמרת קלי אוסבורן צייצה: "אני אפילו לא מסוגלת לנשום עכשיו, אני בוכה כל כך הרבה. איבדתי את הנפש התאומה שלי, אני אוהב אותה לנצח ולעולם לא אשכח את איימי"

סולנית להקת ה"ספייס גירלס" לשעבר אמה בונטון כתבה בכאב: "חדשות כל כך עצובות, אני שולחת תנחומים למשפחה שלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק