נחשף: סרט הסקס של מרילין מונרו

אספן סרטים ספרדי מציע למכירה פומבית סרטון נדיר שצולם במצלמת 8 מ"מ, המציג - לטענתו - את הכוכבת האגדית בתנוחות שלא משאירות שום מקום לספק. כמה מהמומחים ספקנים באשר לאפשרות שמדובר במרילין מונרו עצמה, אבל האספן מתעקש: "הנערה בסרט היא לא אותה המרילין שמכירים, היא הייתה אז מתחת לגיל 21". מאמינים? צפו ושפטו

כולנו מכירים את מרילין מונרו - הבלונדינית האולטימטיבית, אחד מסמליה המובהקים ביותר של הוליווד, החיוך המפתה והשמלה המתנפנפת. אך לפני שהיא הפכה למרילין מונרו, הייתה הכוכבת לעתיד בחורה צעירה בשם נורמה ג'ין בייקר, שכמו הרבה נשים לפניה - הייתה מוכנה לעשות כמעט הכל כדי להיכנס להיכל התהילה.

אבל האם על מנת להיכנס לתעשיית הסרטים של הוליווד, הסכימה מונרו הצעירה להצטלם לסרט פורנוגרפי? התשובה היא חיובית, אם אתם שואלים את אספן הסרטים הספרדי מיקל ברסה שמתכוון למכור עותק מקורי של אותו סרטון דל תקציב למרבה במחיר, ועל הדרך גם נותן לכל המעריצים ברחבי העולם הצצה אינטימית במיוחד לבלונדינית המפורסמת.

ב-7 באוגוסט בשעה 19:00 בערב יקיים האספן הספרדי מכירה פומבית מיוחדת בבואנוס איירס, ארגנטינה. המחיר התחלתי ל"סרטון הסקס" - חצי מיליון דולר. אתמול הוא הודיע על האירוע במסיבת עיתונאים מיוחדת. "על פי כמות המעריצים של מרילין, אני משוכנע שאצליח למכור את הסרטון בלפחות מיליון דולר", אמר ברסה.

הסרט המדובר צולם בשנת 1946 ואורכו בסך הכל קצת יותר משש דקות. הסרטון צולם כשמונרו הייתה בת עשרים בלבד, במצלמת שמונה מ"מ. עותק נוסף של הסרטון נמכר למגזין אירופי בשנת 1997.

המומחים ספקנים: האם זאת באמת הכוכבת?

ועכשיו לשאלה החשובה באמת: האם אכן מדובר במרילין מונרו? על הסרט ההוא - שנמכר ב-97' - קבע בזמנו מכון הקולנוע האמריקני כי מדובר "באחותה התאומה של מונרו" ולא בכוכבת עצמה.

גם כמה מהמדענים שראו את הסרט הנוכחי ספקנים. "מי שמסתכל על פניה אכן רואה שיש דימיון רב למונרו", אומר האספן של פריטי הכוכבת, סקוט פורטנר, אך מיד מסייג: "כשאני מסתכל על קו הסנטר שלה, קו הלסת שלה, השיניים, ושאני משווה אותם למרילין אני רואה הבדלים".

אך לא רק בפנים רואה המומחה הבדלים. "גם כשמסתכלים על צורת הגוף וגודלו יש הבדלים", אומר פורטנר. "גופה של מרילין נשי הרבה יותר מהאישה בסרטון, ולי ברור שגם משקלה שונה".

בעליו של הסרט, לעומת זאת, משוכנע שבידיו הדבר האמיתי - שנראה שונה משום שהוא מתקופה לא מוכרת של הכוכבת. "מרילין עברה שינוי גדול מאוד מאז אותו סרט", אומר ברסה, "הנערה בסרט היא לא אותה המרילין שכולנו מכירים. היא בת פחות מ-21 באותה תקופה, ומשפטית זה היה דבר מאוד מסוכן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק