צפו: כך פספסו השוטרים את ג'ייסי לי

18 שנה הוחזקה ג'ייסי לי דוגארד על ידי בני הזוג גארידו בחצר ביתם שבקליפורניה. לאורך השנים ביקרו שוטרים בבית עשרות פעמים, כדי לבצע בדיקות סמים לחוטף פיליפ גארידו, אך לא דיווחו על שום דבר חריג. צפו בסרטון שהביך את משטרת קליפורניה

ג'ייסי לי דוגארד, ארכיון (AP)

סיפור חטיפתה והחזקה בשבי של ג'ייסי לי דוגארד, שהוחזקה בשבי על ידי בעל ואישה במשך 18 שנים, היווה מקור למבוכה למשטרת קליפורניה. כעת, סרטון חדש שמשחררות הרשויות, זורה להן עוד מלח על הפצעים.

צפו בסרטון המביך:

 

 

הסרטון מציג כיצד הגיעו קציני המבחן של החוטף פיליפ גארידו לבית בו הוחזקה דוגארד והחמיצו את היותה מוחזקת שם. השוטרים, שהגיעו לבית עשרות פעמים לאורך השנים על מנת לבצע בדיקות סמים שגרתיות לגארידו, לא דיווחו על שום דבר חשוד בבית, למרות שדוגארד הוחזקה בחצר הבית במשך כל השנים.

הסרטון נמצא באוסף קלטות וידאו שנמצא בפח האשפה מאחורי ביתם של בני הזוג. חלק מהקלטות נהרסו באמצעות חומרים כימיים, כנראה כחלק מבני הזוג לטשטש ראיות לאשמתם. בהודעה שפורסמה על ידי פרקליטי מחוז אל דוראדו בקליפורניה, נכתב כי הסיבה לשחרור הסרטונים לתקשורת היא כדי "להראות את חומרת הטעויות שנעשו", ובכדי לשפר את יכולת האיתור של עברייני מין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת