נמצאה גופתו של לייבי בן ה-9, עם סימני אלימות קשים

לאחר שעות של חיפושים, נמצאה הלילה (שעון מקומי) גופתו של לייבי קלצקי, הילד החרדי בן ה-9 מברוקלין. הגופה נמצאה מבותרת ולאחר התעללות קשה. מוקדם יותר נעצר חשוד, כשלאחר חקירתו מצאו השוטרים את הגופה

החיפושים הקדחתניים הסתיימו בצורה עצובה: שוטרי ה-FBI שעצרו מוקדם יותר חשוד בחטיפתו של לייבי קלצקי, ילד חרדי בן 9 מניו יורק, מצאו לבסוף את גופתו בצהריים (שעון ישראל).

 על פי הדיווחים, בותרה גופתו של קלצקי לחלקים, כאשר חלק האחד נמצא בבית החשוד והחלק השני בפח אשפה בפארק סמוך.

בעקבות הידיעה המצערת על מציאת הגופה, הופסקו החיפושים אחרי לייבי ונפתחה חקירה פלילית. משטרת ניו יורק אישרה את הדיווח. "36 מתנדבים חיפשו אחריו במשך שעות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יעקב לנדאו, מתנדב בזק"א. "בסופו של דבר המשטרה מצאה את הגופה בעקבות מידע פנימי שהיה להם. לצערנו הרוצח יהודי, אבל אין לו שום קשר לקהילה או למשפחה", הדגיש לנדאו.

הלילה פורסמו צילומים ממצלמת אבטחה באזור שבו נעלם לייבי, ממנה עולה כי הילד נכנס לתוך מכונית לא מזוהה, שנוסעת מהמקום. אביו של לייבי, שצפה הלילה בצילומים, אישר כי אכן מדובר בבנו. בצילום ניתן לראות את לייבי הולך ברחוב, מאחורי אדם אחר, עד שהשניים נכנסים למכונית. בקטע וידאו אחר, שצולם ככל הנראה מוקדם יותר, מתועד הילד עוזב את המחנה שבו שהה בשדרה ה-12 והולך לכיוון ביתו בשדרה ה-15.

פרס של 100 אלף דולרים

ברחבי השכונה בה התגורר הילד עברו מאז אתמול מתנדבים מבית לבית עם תמונתו. פרס בגובה של 100 אלף דולרים הוצע לכל מי שיספק מידע על מיקומו.

לייבי שהתגורר עם משפחתו בשכונה החרדית בורו פארק שבברוקלין נעדר מאז יום שני בצהריים. לאחר שעזב את מחנה הקיץ היומי של חסידות באיאן הוא היה אמור לפגוש את אמו ברחוב סמוך, אך עקבותיו נעלמו. תושבי השכונה סיפרו כי כבישים נחסמו וכי כל השכונה כוסתה במודעות ענק עם תמונותיו של לייבי.

התקשורת האמריקנית מדווחת כי לפני יום היעלמו, התחנן לייבי בפני הוריו שיתנו לו ללכת לבדו מהמחנה לבית, בפעם הראשונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת