הילד החרדי מניו יורק נצפה נכנס למכונית זרה

האם החשש קרוב לאימות? תיעוד חדש שנחשף הלילה מאחת ממצלמות האבטחה בניו יורק מגביר את החשש כי לייביש קלצקי, הילד בן ה-9 שנעלם מאז אתמול, אכן נחטף. הלילה זומן אביו של קלצקי למשטרה כדי לצפות בסרטון מצלמת האבטחה ואישר כי אכן מדובר בבנו, שמתועד עוקב אחרי גבר זר, נכנס למכונית לא מוכרת - ונעלם. החיפוש נמשך

הפעם האחרונה שבה נראה קלצקי (חדרי חרדים)

 

 

 

 

 

 

תיעוד שנחשף הלילה ממצלמת אבטחה בניו יורק מחזק את החשש כי לייביש קלצקי, הילד החרדי בן ה-9 שנעלם הלילה, אכן נחטף. הלילה פורסמו צילומים ממצלמת אבטחה באזור שבו נעלם לייביש, ממנה עולה כי הילד נכנס לתוך מכונית לא מזוהה, שנוסעת מהמקום.

אביו של לייביש, שצפה הלילה בצילומים, אישר כי אכן מדובר בבנו. בצילום ניתן לראות את לייביש הולך ברחוב, מאחורי אדם אחר, עד שהשניים נכנסים למכונית. בקטע וידאו אחר, שצולם ככל הנראה מוקדם יותר, מתועד הילד עוזב את המחנה שבו שהה בשדרה ה-12 והולך לכיוון ביתו בשדרה ה-15.

פרס של 100 אלף דולרים

ברחבי השכונה בה מתגורר הילד מתנדבים עוברים מבית לבית עם תמונתו מאז אתמול. פרס בגובה של 100 אלף דולרים מוצע לכל מי שיספק מידע על מיקומו של הילד

לייביש קלצקי בן ה-9 המתגורר עם משפחתו בשכונה החרדית בורו פארק שבברוקלין נעדר מאז יום שני בצהריים. לאחר שעזב את מחנה הקיץ היומי של חסידות באיאן הוא היה אמור לפגוש את אמו ברחוב סמוך, אך עקבותיו נעלמו.

כוחות משטרה רבים ומתנדבים הוזעקו למקום והחלו לסרוק את האזור בו נראה הילד לאחרונה. תושבי השכונה מספרים כי כבישים נחסמו וכי כל השכונה מכוסה במודעות ענק עם תמונותיו של לייביש. "אין מידע חדש", אמר יענקי איצקוביץ, שלוקח חלק בחיפושים. "בינתיים אנחנו עוברים לחפש מבית לבית. הופכים כל אבן. אנחנו עושים כל שביכולתנו ואת הטוב שאפשר וממשיכים לחפש בכל מקום אפשרי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת