הסוד לניצחון במירוץ הכלבים: ויאגרה

מאלף כלבים חשב שאפשר להרוויח כסף קל בהימורים על מירוצי כלבים - וצדק. כל מה שצריך לעשות זה לסמם את הכלבים בגראס כדי שיפסידו בכוונה, מה שיביא להגדלת יחס ההימורים עליהם ואז כשינצחו, בעזרת ויאגרה, הרווח יהיה גדול יותר. הרשויות בבריטניה עצרו לאחרונה את המאלף, והוא הורשע בהתעללות

סמים במסלול המירוצים. אילוסטרציה (חדשות 2)

אנתוני פאולר, מאמן כלבים בריטי, כנראה מאס בכל השיטות הרגילות להביא את חניכיו לניצחון. אחרי שורת הפסדים, הוא הבין שהדרך היחידה לגרום לכלב שאימן לנצח במירוץ - היא לסמם אותו בכדורי ויאגרה.

לאחר שנעצר על ידי המשטרה, הוא הודה כי בתחרויות קודמות הוא גרם לכלב, ג'ייק, להפסיד בכוונה כדי להעלות את יחס ההימורים עליו, כך שאם ינצח יוכל לזכות בסכום כסף גדול יותר. ואם אתם שואלים איך הוא עשה את זה, אז נספר לכם שהוא הכריח את ג'ייק המסכן לשאוף אדים של גראס - מה שגרם להאטה במהירותו.

פשעיו של פאולר נחשפו לאחר שנעצר מוכר גראס בעיר הרטלפול, ובחקירתו נחשפה מסכת ההתעללות בכלבים. "בנוסף לוויאגרה ולגראס, הוא גם הזריק להם סטרואיד בשם ננדרולון", סיפר גורם ברשות להגנת על בעלי החיים.

המאמן פאולר הורשע בהתעללות בבעלי חיים, וגזר דינו יימסר בשבוע הבא. ולגבי ג'ייק המסכן? הוא הורדם לאחר שנפצע באחד המירוצים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת