חשש: חרדי בן 9 נחטף בניו יורק

המשטרה ומתנדבים סורקים ביממה האחרונה את שכונת בורו בפארק שבברוקלין ניו יורק, לאחר שילד חרדי בן 9 נעלם רגעים אחרי שיצא ממחנה הקיץ שלו. פרס של 100 אלף דולר הוצע לכל מי שיביא מידע על מקום הימצאו. המשטרה לא שוללת שמדובר בחטיפה

לייביש קלצקי. ארכיון (חדרי חרדים)

 

 

בניו יורק גובר החשש לשלומו של ילד חרדי בן 9 שעזב אתמול את מחנה הקיץ היומי בו שהה ומאז נעלמו עקבותיו. ברחבי השכונה בו מתגורר הילד מתנדבים עוברים מבית לבית עם תמונתו. המשטרה לא שוללת שמדובר בחטיפה, כך מדווח אתר "חדרי חרדים".

לייביש קלצקי בן ה-9 המתגורר עם משפחתו בשכונה החרדית בורו פארק שבברוקלין נעדר מאז יום שני בצהריים. לאחר שעזב את מחנה הקיץ היומי של חסידות באיאן הוא היה אמור לפגוש את אמו ברחוב סמוך, אך עקבותיו נעלמו.

כוחות משטרה רבים ומתנדבים הוזעקו למקום והחלו לסרוק את האזור בו נראה הילד לאחרונה. תושבי השכונה מספרים כי כבישים נחסמו וכי כל השכונה מכוסה במודעות ענק עם תמונותיו של לייביש. "אין מידע חדש", אמר יענקי איצקוביץ, שלוקח חלק בחיפושים. "בינתיים אנחנו עוברים לחפש מבית לבית. הופכים כל אבן. אנחנו עושים כל שביכולתנו ואת הטוב שאפשר וממשיכים לחפש בכל מקום אפשרי".

לדברי איצקוביץ, המשטרה לא שוללת את האפשרות שמדובר בחטיפה, אך בינתיים ניסו לאמת את הידיעה ולא הצליחו. בנוסף הוצא פרס בגובה של 100 אלף דולר לכל מי שיספק מידע על מיקומו של הילד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת