סיממה את בעלה, חתכה את איבר מינו - והשליכה אותו לזבל

אישה אמריקנית בת 48 נקמה בגרושהּ לעתיד באופן חולני במיוחד. מבלי שידע, הוסיפה סם מטשטש לארוחתו - וכשאיבד את ההכרה קשרה אותו למיטה בגפיו. כשהקיץ משנתו, הסתערה עליו עם סכין, קטעה את פינו - ומיהרה להשליכו לפח האשפה. לשוטרים היא הסבירה בפשטות: "זה הגיע לו"

"הגיע לו"? (משטרת לוס אנג'לס)

היחסים בין קתרין בקר ובעלה, שניהם תושבי קליפורניה, עלו על שרטון לפני זמן מה. הם פתחו בהליכי גירושין, אך בינתיים המשיכו להתגורר יחדיו בביתם.

אמש שב הבעל לביתו והופתע לגלות כי גרושתו לעתיד בישלה עבורו ארוחת ערב דשנה. הוא התיישב ליד השולחן ומבלי ששום חשש קינן בלבו, החל לאכול ממטעמיה. אלא שכעבור זמן קצר הבחין בטעם לוואי מוזר, ובתחושה מעורפלת שהלכה והתחזקה עד שאיבד את הכרתו.

כשהקיץ, נדהם הבעל למצוא עצמו קשור בידיו וברגליו למיטה. לפני שהספיק להבין מה בדיוק קורה, הסתערה עליו אשתו עם סכין והחלה לחתוך את איבר מינו – עד שזה ניתק באופן מוחלט מגופו.

כשהוא זועק מכאבים ומדמם, מיהרה בקר להזעיק למקום צוותיים רפואיים ושוטרים. עד שאלה הגיעו, היא הספיקה לקחת את איבר מינו החתוך של בעלה בידיה, יצאה אל מחוץ לבית – והשליכה אותו לפח האשפה.

קציני המשטרה הראשונים שהגיעו לזירת האירוע דרשו ממנה לספק הסבר למעשיה המחרידים – והיא השיבה להם בקור רוח: "זה הגיע לו".

בחיפוש שנערך בבית איתרו השוטרים את הסכין שבאמצעותה ביצעה בקר, בת 48, את התקיפה המזעזעת – וכן את החבלים שבהם קשרה את גפיו, כדי למנוע ממנו להתנגד.

בינתיים, הובהל הבעל האומלל לבית חולים כשמצבו מוגדר קשה. חקירה ראשונית העלתה כי אותו טעם מוזר שהרגיש הגבר כשאכל נגרם ככל הנראה מסם מסוג לא ברור שבו השתמשה כדי לטשטש אותו ולהוציא את תכניתה לפועל.

אחרי שבעלה פונה לבית חולים, נלקחה בקר למעצר והיא צפויה לעמוד לדין כשהעבירות המיוחסות לה הן תקיפה חמורה, כליאת שווא, תקיפה בנשק קטלני, סימום מתוך כוונה להתעלל ושתי עבירות של הרעלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת