צפו: רב בכיר בניו-יורק העביר את השבת כשהתרועע עם פרוצות

רעייתו של הרב אברהם רבינוביץ' הציגה במשפט הגירושין המתנהל ביניהם ראיה חושפנית וחריגה במיוחד: היא הציגה תיעוד מצלמה נסתרת שהציבה בבית מלון זול, שבה הוא נתפס במהלך "פרו ורבו" סוער עם זונות. הקהילה כולה אחוזת "אוי ווי", ובריאיון הזדעזעה האישה מכך ש"הוא אפילו לא לקח אותן למקווה"

הרב ב"מצוות פרו ורבו" (חדשות 2)

הרב אברהם רבינוביץ' מוכר מאוד בקרב הקהילה היהודית בלונג איילנד, כמי שמשמש סגן נשיא מועצת הרבנים הקונסרבטיביים באזור. חלק מאישיותו שהיה עד לאחרונה נסתר מעיני הרוב הוא הרגלי המין האולי פוריים מדי שלו, וחיבתו הרבה לבילויים משותפים בחברת פרוצות.

מי שחשף לעיני כל את חיי המין הסוערים של הרב היא אשתו לשעבר, שבאמצעות תיעוד מצלמות נסתרות תיעדה אותו באקט מביך וחושני - שהוצג כראיה בבית המשפט ולמעשה, לעיני כל.

גרשותו של הרב, אמורה, היא פסיכולוגית ידועה בקרב קהילתה. בריאיון היא הסבירה מדוע נקטה אמצעי כה קיצוני כדי לפגוש בבעלה: "קיום יחסי מין עם זונות הוא לא פעולה כשרה. הוא עצמו היה מגיע לבית המשפט ומנסה להתגונן בטענה שהוא אדם דתי, אבל זה לא הפריע לו להתקשר בשבת בטלפון שלו לזונות כדי לתאם את המפגשים איתן".

האישה המשיכה והטיחה האשמות בבעלה לשעבר: "אין מין רב הוא שהוא מרשה לעצמו להתנהג ככה? את הפרוצות הללו הוא אפילו לא לקח למקווה. מה הוא עושה, מתפלל או מקיים יחסי מין?".

רבינוביץ' עצמו, שבאופן טבעי היה אחוז מבוכה קיצונית, הגיב על טענות ומעשיה של רעייתו לשעבר בכך ש"אין לי תגובה. אני מאחל לה יום טוב".

"זו אישה חולה שהעבירה את הרב שבעה מדורי גיהינום"

עורך דינו, ג'פרי לוינסון, ניסה לצנן את העיסוק בפרשייה ואמר כי "בכל מקרה, אין שום חשיבות לדברים האלה שכן הם התרחשו לפני חמש או שש שנים". פרקליטו הקודם תקף את רעייתו לשעבר ואמר כי היא "אישה חולה מאוד שהרב עבר במחיצתה שבעה מדורי גיהינום".

הסרטון שבו הוא תועד במהלך האקט המיני צולם בבית מלון זול ברובע קווינס ב-2006, לפחות לפי טענותיה של האישה. חלק ממקורביהם של בני הזוג המסוכסכים העריכו כי החליטה לנקות את הצעד כדי לשכנע את בית המשפט לתת את המשמורת על ילדיהם המשותפים לידיה, ולאשר להם לעברו להתגורר עמה בחוף המערבי שאליו עקרה במהלך הקיץ הקרוב.