קרלה מציגה בטן היריונית בחוף הים

נשיא צרפת ורעייתו הדוגמנית לשעבר כבר לא יכולים להסתיר את מה שכל צרפת מדברת עליו. סרקוזי וברוני בילו את סוף השבוע בנופש באי פורט דה ברגנקון, לחוף הים התיכון, רכבו על אופניים, שחו ונהנו מהחיים. הצלמים, לעומת זאת, היו עסוקים בדבר אחר לגמרי: למצוא את הזווית הכי טובה לבטן התופחת של קרלה

קרלה מטיילת בחוף הים

עד עכשיו שמרה קרלה ברוני על שתיקה בכל הנוגע להריונה, אבל נראה שהגברת הראשונה של צרפת כבר לא יכולה - ואולי גם לא רוצה - להסתיר את הבטן התופחת שלה.

בני הזוג סרקוזי וברוני בילו את סוף השבוע האחרון בחופשה באי פורט דה ברגנקון, לחוף הים התיכון.  הדוגמנית לשעבר בת ה-43 חשפה את ההיריון במלוא הדרו כשהופיעה על החוף בשמלות קיציות וגם בביקיני, שלא הותיר שום מקום לספק.

בני הזוג נצפו עוסקים בפעילויות שונות ברחבי האי, כמו שחייה ורכיבה על אופניים. עם זאת, ברוני הגיעה כבר למימדים מכובדים למדי ובאחד מימי החופשה, כשלא הצליחה להתרומם מהחול אחרי שנשכבה על החול, החלה לצחקק לעצמה, עד שבעלה נחלץ לעזרה ועזר לה לקום.

קרלה עדיין לא דיברה על ההיריון ועל הלידה הצפויה בכלי התקשורת, אך אתרי הרכילות בצרפת מעריכים כי היא בחודש החמישי להריונה, וכי נשיא צרפת וזוגתו מצפים לבן בתחילת החורף הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת