צפו: דרמה במונדיאל הנשים בגרמניה

בימים אלה נערכת בגרמניה אליפות העולם בכדורגל לנשים. מי שמעולם לא צפה בשחקניות עשוי להיות מופתע מהרמה הגבוהה על המגרש: בכל ערב מתרחשת דרמה חדשה. אמש, במשחק בין ארה"ב לברזיל, הגיע אחד מרגעי השיא של המונדיאל. צפו בקטעים מהמשחק

לא מעט פרשנים כבר התייחסו למשחק שנערך אמש כאל אירוע היסטורי. מדובר ברבע גמר מונדיאל הנשים שבו שיחקה נבחרת ארה"ב נגד נבחרת ברזיל. אחרי מה שקרה שם, ייתכן שענף כדורגל הנשים כולו לא יישאר כפי שהיה.

המשחק המרכזי של מונדיאל הנשים שנערך אתמול נפתח בצורה מדהימה עם שער עצמי של הגיבורה הטרגית הברזילאית דיאנה.

ארה"ב היא מעצמת כדורגל נשים, הכול באופן יחסי כמובן. שם נערך המונדיאל הגדול והזכור ביותר, בשנת 1999. בארה"ב, בניגוד לשאר העולם, מתייחסים לכדורגל כספורט נשי יותר מאשר גברי. בעיני האמריקנים כדורגל הוא ספורט אלגנטי, לא אלים או פיזי במיוחד ומתאים בהחלט לבנות.

כדורגל הנשים הפך לענף הנוצץ ביותר למשך יממה אחת

דווקא אתמול נתקלו האמריקניות בקשיים. שחקנית הגנה הורחקה בכרטיס אדום והשופטת העניקה פנדל לברזיל. השוערת הופ סולו וחברותיה האמריקניות החלו לחגוג ואז, מסיבה שאף אחד לא הבין, פסקה השופטת על בעיטה חוזרת.

ברזיל ניצלה את המתנה הנוספת, המשחק נגרר להארכה שבה הברזילאיות כבשו שער נוסף ועלו ליתרון. האמריקניות בעשר שחקניות בלבד נלחמו עד הטיפה האחרונה.

120 הדקות הסתיימו, השופטת הוסיפה שתי דקות אקסטרה ואז הגיע השוויון. המשחק נגרר לדו קרב פנדלים, שבו כיכבה שוב השוערת הופ סולו, שהיא למעשה הכוכבת של הכדורגל העולמי היום. לפחות ליממה אחת כדורגל הנשים הפך לענף נוצץ יותר מכל ענף אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת