"היטלר סיפק לחייליו בובות מין"

הרודן הנאצי אדולף היטלר הורה לספק לחייליו בצרפת בובות מין מתנפחות, אותן היו יכולים לשאת בתיקם, משום חשש שיידבקו במחלות מין בפריז עקב מגע בלתי מוגן עם זונות. המידע החדש התגלה על ידי חוקר בריטי שהתחקה אחר ההיסטוריה של בובת הברבי הפופולרית, המבוססת על בובת מין מגרמניה. ייצור הבובות הופסק ב-1942

דאג לחייליו לבובות מין? היטלר (ארכיון)

מדענים נאצים פיתחו בתקופת מלחמת העולם השנייה בובות מין סינתטיות מיוחדות, כדי לאפשר לחיילים הגרמניים שהוצבו בפריז "להתפרק", מבלי שיצטרכו לבוא במגע עם נערות מקומיות - כך מפרסם היום עיתון ה"סאן" הבריטי.

המידע החדש ויוצא הדופן התגלה על ידי חוקר בריטי שהתחקה אחר ההתפתחות ההיסטורית של בובת ברבי, שמבוססת על בובות מין גרמניות שיוצרו בתחילת המאה ה-20.

על פי הפרסום, ההחלטה החריגה התקבלה על ידי היטלר בעצמו, זאת לאחר שהתקבלו דיווחים על כך שהחיילים מתרועעים עם זונות בפאבים ומועדוני ריקודים בעיר. "הזונות מחפשות לקוחות במקומות הבילוי וזו חובתנו למנוע מהחיילים את הסיכון לבריאותם", כתב אז היינריך הימלר, מפקד האס.אס.

הפיהרר בעצמו אישר את התכנית לבובות המין, שיוצרו לפי "תורת הגזע" הארית - בלונדיניות עם עיניים כחולות. לפני שנופחו, היו הבובות מספיק קטנות כדי להיכנס לתיק גב שאותו נשאו החיילים עמם. כמו כן, מיותר לציין כי הבובות לא נשלחו לחיילים לפני שנוסו ב"פיילוט" מוקדם.

התוצאות, על פי הדיווח ב"סאן", מאוד הרשימו את בכירי ההנהגה הנאצית - דבר שהוביל את הימלר עצמו להזמין 50 בובות לחייליו הפרטיים. עם זאת, למרות התועלת שבדבר, הופסק ייצור הבובות בשנת 1942, לאחר שהחיילים סירבו לשאת אותן עמם, מהחשש שאם ייפלו בשבי על ידי הבריטים - ייאלצו לעמוד במבוכה קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת