צפו: בריחה מהכלא בארה"ב

מצלמות האבטחה בכלא במדינת טקסס שבארה"ב תיעדו ניסיון בריחה נועז של שני אסירים. השניים ניצלו מידע מוקדם על מהומה שעתידה לפרוץ, וברגע שיצאו השומרים להשתלט עליה, פרצו השניים לתוך חדר השמירה, מתוכו הצליח אחד מהם לברוח החוצה. צפו בתיעוד הדרמטי

שני אסירים הצליחו להערים על סוהרים בניסיון בריחה נועז מכלא בטקסס. רק אחד מהאסירים הצליח לצאת מחוץ למתחם הכלא המאובטח, אך נתפס שלושה ימים מאוחר יותר על ידי המשטרה. התכסיס המתוחכם בו השתמשו השניים תועד במצלמות האבטחה.

האירוע התרחש לפני שבועיים, אך עתה שחרר הכלא לראשונה את התיעוד הדרמטי. שני האסירים תועדו כשהם מדברים לכאורה בטלפון בתוך האזור המאובטח תחת עיניהם הפקוחות של שני סוהרים מבעד לזכוכית המגן. אלא שהשניים לא באמת דיברו בטלפון. במשך יותר מ-20 דקות, הם חיכו למשהו אחר שיתחרש במקום אחר בכלא - קטטה המונית בין אסירים שתוכננה מראש.

וכפי שתוכנן, הסוהרים קיבלו דיווח על תגרת אסירים, והתבקשו לסייע בדיכויה. האסירים ידעו שבעוד רגע תיפתח הדלת, וברגע שנפתחה, הסתערו השניים לתוך חדר השמירה דרך הפתח שנוצר. כמה מהלומות מדויקות הספיקו לאחד האסירים לברוח מהסוהרים ומבית הכלא. האסיר השני נכשל במשימה.

הסוף, לפחות מבחינת האסיר, לא היה טוב. שלושה ימים מאוחר יותר, משטרת יוסטון איתרה את הנמלט בעיר, והוא הוחזר לתאו. עד לניסיון הבריחה הבא לפחות.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק