צפו: אוהד בייסבול צולל אל מותו

אסון בטקסס: אוהד נלהב של קבוצת הבייסבול המקומית ניסה לתפוס כדור שנחבט לכיוונו, מעד ונפל אל מותו לעיני בנו. שאנון סטון, כבאי בן 39 עוד הספיק לבקש שידאגו לבנו לפני שנפטר מהנפילה. עד ראייה: "הוא דיבר והיה בהכרה"

אוהד הבייסבול נופל אל מותו (Youtube)

טרגדיה בארה"ב: אוהד בייסבול נפל למותו מיציע האצטדיון לעיני בנו. האירוע התרחש במהלך משחק באצטדיון של קבוצת הריינג'רס בטקסס.

צפו ברגע הנפילה: 

שאנון סטון, כבאי בן 39 צפה ביחד עם בנו במשחק הבייסבול של הקבוצה המקומית. במהלך הסיבוב השני של המשחק נחבט כדור בקרבתו של סטון ובניסיון לתפוס את הכדור מעד מעבר למעקה ונפל מגובה שישה מטרים היישר אל משטח בטון.

"ניסיתי לתפוס אותו, אך לא הצלחתי", סיפר אוהד נוסף שישב בסמוך לסטון ולבנו. עדי ראייה מספרים כי הפרמדיקים מיהרו להוציא את האוהד הפגוע על גבי אלונקה וכי במהלך פינויו הוא היה בהכרה. "הוא שכב על האלונקה ואמר 'בבקשה תוודאו שהבן שלי בסדר. הוא נמצא למעלה לבדו'", מספר צופה נוסף שנכח במקום. "הוא דיבר והיה בהכרה, הנחנו שהוא בסדר".

נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש שהה גם הוא באצטדיון באותה עת ועל פי דיווח היה ער למתרחש. למרות התקרית הקשה המשחק המשיך כסדרו עד לניצחון הקבוצה המקומית. בשנה שעברה אירע מקרה דומה כאשר צופה אחר, גם הוא כבאי, נפל מגובה של תשעה מטרים בשעה שניסה לתפוס את הכדור. הוא שרד למרות שסבל משבר בגולגולת. כעת דנים בארה"ב האם יש לשנות את הסדרי הבטיחות באצטדיוני הספורט.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק