האמריקנים הצעירים - הכי מאושרים

צעירי ארצות הברית הם תת הקבוצה המסופקת ביותר מחייה במדינה, כך עולה מסקר שנתי של חברת גלאופ שהקיף 100,000 נשאלים. הנתון מפתיע על רקע נתוני האבטלה הגבוהים בקרב קבוצה זו. עוד מאושרים - אנשים שלא התחתנו מעולם. לעומתם מובטלים, גרושים ומבוגרים הכי פחות מרוצים

הכלכלה היא גורם מכריע. וול סטריט, ארכיון (חדשות 2)

הצעירים האמריקניים הם תת הקבוצה המאושרת ביותר בארצות הברית, כך עולה מסקר חדש של גלאופ שהקיף 100,000 בני אדם.

בשאלון השנתי של חברת גלאופ ענו הנשאלים בקבוצת הגיל 18-29 באופן החיובי ביותר בנוגע לתחושת הסיפוק שלהם מחייהם וממידת השיפור שהם חווים. זו השנה הרביעית ברציפות שתת הקבוצה הזו היא המרוצה ביותר. אחריהם הגיעו המרוויחים 90,000 דולר ומעלה בשנה ולאחריהם קבוצת האנשים שמעולם לא התחתנו.

הנתון הגבוה של צעירי ארה"ב מפתיע במיוחד על רקע נתוני האבטלה הקשים של קבוצה זו - 19.1% מכלל צעירי ארה"ב מובטלים. זאת לעומת 9.1% מכלל האוכלוסייה. בגלאופ מסבירים את הפער בין המבוגרים לצעירים במידת האחריות שרובצת לפתחה של כל קבוצה. הצעירים כמעט שלא נאלצים להיאבק עם המשכנתה או לנהל משברים משפחתיים.

הקבוצות שהביעו את רמת הסיפוק הנמוכה ביותר מחייהם הם מובטלים, גרושים, בעלי משקי בית שמרוויחים לא יותר מ-24,000 דולר בשנה וקבוצת הגיל 50-64. על פי הדוח של גלאופ אנשים שמתקרבים לגיל הפרישה חשים בעולו הכבד של המיתון. כ-47% מהאנשים בקבוצת גיל זו לא הרוויחו מספיק כדי להבטיח לעצמם ביטחון כלכלי לאחר הפרישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת