שטראוס-קאהן מאיים: אתבע המתלוננת החדשה

העיתונאית טריסטן בנון טוענת כי דומיניק שטראוס-קאהן ניסה לאנוס אותה ב-2002 והוא מאיים לתבוע אותה דיבה. בינתיים מקורביו אומרים ל"וול סטריט ג'ורנל" כי תיק החדרנית בדרך להיסגר, עקב בעיות האמינות של המתלוננת. בשבוע שעבר שוחרר שטראוס-קאהן ממעצר הבית מאותה סיבה בדיוק

טריסטאן בנון. מתלוננת חדשה (AP)

דומיניק שטראוס-קהאן, ראש קרן המטבע הבינלאומית לשעבר, שוחרר רק לפני מספר ימים, וכעת אישה נוספת טוענת שניסה לאנוס אותה.

העיתונאית הצרפתייה טריסטין בנון מאיימת לתבוע אותו לאחר שלטענתה ניסה לאנוס אותה בשנת 2002. שטראוס-קאהן לא איחר להגיב על ההאשמות ואיים בחזרה: "אגיש נגדה תביעה על הוצאת דיבה".

בתוך כך, ה"וול-סטריט ג'ורנל" מדווח כי לאחר שהתגלעו ספקות כבדים לגבי מהימנותה של החדרנית שהאשימה שטראוס-קאהן באונס, התובעים אינם בטוחים עוד כי יש טעם להמשיך באישומים נגדו.

"הספקות בקרב התובעים הם הסימן כי ההאשמות נגד מר שטראוס-קאהן הולכות לקראת ביטול", אמרו גורמים במערכת המשפט המעורים בפרשה.

סערה פקדה בסוף השבוע את המערכת הפוליטית בצרפת, כשששטראוס-קאהן, לשעבר יו"ר קרן המטבע הבינלאומית ומועמד לנשיאות צרפת, שוחרר ממעצר-הבית שלו בניו-יורק, לאחר שהתובעים הכירו בכך שהתיק נחלש בגלל ספקות לגבי אמינותה של החדרנית שהתלוננה נגדו.

תומכיו של שטראוס-קאהן העלו את האפשרות של שובו לזירה הפוליטית בצרפת, כאשר סקרי בזק שערכה התקשורת חשפו תמיכה עממית רחבה באיש כמועמד לנשיאות, שעד להסתבכותו בפרשת תקיפת החדרנית בניו-יורק לפני חודש נחשב למועמד הצפוי ביותר לגבור על הנשיא ניקולא סרקוזי בבחירות לנשיאות צרפת בשנה הבאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת