פוקס "הודיעה": הנשיא אובמה נרצח

בעמוד הטוויטר של רשת החדשות האמריקנית "פוקס ניוז" פורסמו היום הודעות דרמטיות, לפיהן התנקשו בחייו של ברק אובמה. כעבור שעות של חרדה, התברר שקבוצה של האקרים השתלטה על החשבון וצייצה את ההודעות הכוזבות. נכון לעכשיו, פוקס עדיין לא השיגה שליטה מחדש בחשבון, וההודעה האחרונה היא "בהצלחה לביידן בתפקיד הנשיא"

"מבזק חדשות: התנקשו בחייו של הנשיא אובמה, יום עצמאות קשה לאמריקה" - זו לשון ההודעה שפורסמה בדף הטוויטר של ענקית החדשות האמריקנית "פוקס ניוז", דווקא ביום העצמאות של ארה"ב, ה-4 ביולי. הסיבה: האקרים פרצו לחשבון והחלו להפיץ הודעות כוזבות.

אחרי מספר שעות בהן פורסמו ההודעות, הסתבר כי מי שהשתלט על החשבון הם חבורת האקרים הקוראים לעצמם "סקריפט קידי'ס" (כינוי להאקרים עצלנים). ההאקרים הודיעו על ה"השתלטות" בחשבון הטוויטר שלהם, שהוקפא מיד על ידי ראשי האתר.

לאחר מכן, פורסמה בעמוד של פוקס הודעה לפיה הם קיבלו מחדש שליטה מלאה בטוויטר ובמייל שלהם. עם זאת, מיד לאחר מכן, הוצף חשבונם בעשרות הודעות חדשות המבשרות על מותו של אובמה.

נכון לשעה זו, נראה כי החשבון עדיין לא חזר לידי פוקס וההודעה האחרונה שפורסמה היא "בהצלחה לג'ו ביידן בתפקידו החדש כנשיא ארצות הברית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת