קייט מודה: "אני כבר רוצה ילדים"

אחרי שהגשימה את חלומה להתחתן עם נסיך, מציבה הדוכסית מקיימברידג' את המטרה הבאה - להביא ילד לעולם. קייט אמרה את הדברים במהלך פגישה עם ילדי "המשמר המלכותי" בקנדה, בהתבטאות פומבית ראשונה שלה בנושא. לתשומת לב הדוכסית: הנסיכה דיאנה הביאה לעולם את בנה הבכור 11 חודשים בלבד לאחר חתונתה

קייט עם הילדה רפאלה (AP)

מתכננים יורש? בהתבטאות פומבית ראשונה בנושא, הודיעה אתמול הדוכסית מקיימברידג' קייט כי היא "כבר לא יכולה לחכות עד שתקים משפחה". מידלטון אמרה את הדברים במהלך מפגש עם ילדים תוך כדי הביקור שהיא ובעלה, וויליאם הדוכס מקיימברידג', עורכים בימים האחרונים בקנדה.

קייט הביעה את תקוותה לתינוק או תינוקת שירחיבו את המשפחה המלכותית במהרה כאשר שוחחה עם אביה של פעוטה קנדית, רפאלה בת השנתיים, לאחר נחיתתם של בני הזוג בעיר קוויבק.

הדוכסית הודתה לאביה של רפאלה, דייויד צ'יטר הבריטי, כשאיחל לה הצלחה לקראת הקמת משפחתה, כשאמרה לו: "כן, אני בהחלט מקווה שכך יהיה". ה

תבטאותה של קייט בנושא היא אמנם הראשונה בפומבי, אך בעלה וויליאם כבר התבטא בנושא סמוך למועד האירוסים של השניים כשאמר שהוא "מאד רוצה להקים משפחה".

אמו של וויליאם, הנסיכה דיאנה, ילדה את בנה הראשון 11 חודשים בחבד לאחר חתונתה עם הנסיך צ'רלס. אם תמשיך קייט את המסורת המשפחתית, היא תצטרך ללדת את יורש העצר לפני אפריל בשנה הבאה. האם זה אומר ששלב התכנונים החל?

מופע קסמים פרטי לנסיך ורעייתו

אתמול זכה הזוג למופע קסמים פרטי שערך להם צעיר במרכז לשיקום נוער בקוויבק, פנקיסט ושמו פייר. הנסיכה קייט, כך מספרים הנוכחים, הייתה המומה ושאלה את הקוסם מה הטריק. וויליאם עצמו מיעט במילים והגדיר את הקסמים "מגניבים".

מיד לאחר מכן, הוכיח וויליאם שהוא בריטי אמיתי, והראה את כישוריו בכדורגל שולחני. שבע ערים בשמונה ימים - זהו ההספק של הזוג המלאכותי עד כה בביקור הרשמי הראשון מחוץ לממלכה.

ביקורו של הזוג המלכותי בקנדה מלווה בהרבה חגיגות, אך גם בלא מעט ביקורת. ברחובות העיר הסתובבו גם מפגינים שגינו את הביקור המלכותי והניפו שלטים שעליהם נכתב "פרזיטים מלכותיים! לכו הביתה!".

גם יפה וגם אופה: קייט במטבח

אתמול החליטו הדוכס והדוכסית מקיימברידג' לפשוט את הבגדים הייצוגיים - ולנסות את מזלם במטבח.

הזוג המלכותי הגיע לבית הספר לשפים במונטריאול ולקח חלק בהכנת סעודה מפוארת במטבח. למרות שמדובר בבני מלוכה, השניים לא קיבלו כל הנחות ונאלצו להחליף את לבושם לבגדי שף לבנים מן המניין.

וויליאם, שהיה נחוש בדעתו להרשים את רעייתו הטרייה, הצליח לאפות סופלה מרשים במיוחד. קייט, שלא נשארה חייבת, הכינה כבד אווז על בריוש ברוטב סיידר תפוחים.

במהלך העבודה המאומצת במטבח, סיפרה קייט לשפים הצעירים כי היא מאוד אוהבת לבשל בבית, אך התוודתה כי היא לא נוהגת לבשל ארוחות מפוארות. לדבריה, היא אוהבת לקחת כל מיני מרכיבים שונים ולהרכיב מאכלים חדשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת