גם יפה וגם אופה: קייט במטבח

במהלך הביקור המלכותי של וויליאם וקייט בקנדה לרגל יום העצמאות ה-144 של המדינה, החליטו השניים להפגין את יכולותיהם במטבח. הזוג הצעיר התארח בבית הספר לשפים במונטריאול ובישל להם ארוחה מפוארת. צפו בהכנות במטבח

הדוכס והדוכסית מקיימברידג', המבקרים בימים אלה בקנדה, החליטו אתמול לפשוט את הבגדים הייצוגיים - ולנסות את מזלם במטבח.

הזוג המלכותי הגיע לבית הספר לשפים במונטריאול ולקח חלק בהכנת סעודה מפוארת במטבח. למרות שמדובר בבני מלוכה, השניים לא קיבלו כל הנחות ונאלצו להחליף את לבושם לבגדי שף לבנים מן המניין.

וויליאם, שהיה נחוש בדעתו להרשים את רעייתו הטרייה, הצליח לאפות סופלה מרשים במיוחד. קייט, שלא נשארה חייבת, הכינה כבד אווז על בריוש ברוטב סיידר תפוחים.

במהלך העבודה המאומצת במטבח, סיפרה קייט לשפים הצעירים כי היא מאוד אוהבת לבשל בבית, אך התוודתה כי היא לא נוהגת לבשל ארוחות מפוארות. לדבריה, היא אוהבת לקחת כל מיני מרכיבים שונים ולהרכיב מאכלים חדשים.

גונבים את תשומת הלב

וויליאם וקייט לא נחים במהלך הביקור בקנדה. רק לפני יומיים השתתפו השניים בהופעת פופ לרגל חגיגות יום העצמאות ה-144 של המדינה.

יותר מ-300 אלף אנשים הגיעו לגבעת הפרלמנט בעיר אוטווה כדי לחגוג עם הזוג המלכותי. מי שתפסה את תשומת הלב, איך לא, היא הדוכסית קייט מידלטון עם שמלה סגולה מבית האופנה האהוב עליה, "איסה".

הנסיך וויליאם נראה במצב רוח מרומם, למרות שבאותו יום חל יום ההולדת של אמו המנוחה דיאנה, שלו הייתה בחיים הייתה חוגגת 50.

למרות ש"פסטיבל העצמאות" בקנדה היה בהשתתפות כוכבי רוק ופופ קנדים רבים, מי שזכה ליחס של כוכב היו הזוג המלכותי, שקיבלו תשואות מהקהל הנרגש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת