הכירו: זה האדם שיירש את ברלוסקוני

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני מכין את דור ההמשך. אנג'לו אלפאנו, עורך דין סיציליאני ומי שהיה שר הרווחה הצעיר ביותר בתולדות איטליה, מונה על ידי ברלוסקוני הכל-יכול כאיש שאמור להוביל את המפלגה לקראת הבחירות בשנת 2013. "זה כבוד גדול, הוא האיש שבגללו הצטרפתי למפלגה", אמר אלפאנו לאחר המינוי

זה שבא, וזה שהולך.ץ ברלוסקוני ואלפאנו (חדשות 2)

אחרי שנים רבות בהן שולט סילביו ברלוסקוני כמעט בכל תחומי החיים באיטליה, מהפוליטיקה דרך התקשורת וקבוצת הכדורגל של מילאן, נבחר האיש שאמור לרשת אותו בהנהגת המפלגה. מדובר באנג'לו אלפאנו, עורך דין סיציליאני, שנבחר זה לא מכבר כיו"ר מפלגת החופש, לאחר שזו סופגת מפלות קשות בזירה הפוליטית.

ברלוסקוני הטיל על אלפאנו, שר הרווחה לשעבר, את המשימה הקשה להכין את המפלגה לבחירות בשנת 2013, זאת לאחר ההפסדים האחרונים בבחירות לרשויות המקומיות, הירידה בחוסן הכלכלי של איטליה ומעשי השחיתות שנקשרו בשמה של המפלגה.

"אנחנו חייבים ליצור מפלגה רצינית ואיכותית", אמר אלפאנו במסיבת עיתונאים שקיים היום, "אנחנו ניצור גוף פוליטי שיקבל את כולם, וכל אחד יוכל לתרום ולהשתתף". בסיום מסיבת העיתונאים, כמו יורש ראוי, סיפר אלפאנו על היכרותו הארוכה עם ברלוסקוני, ועל ההערצה שהוא חש כלפיו. "הוא האיש שבגללו הצטרפתי למפלגה. יש לו תשוקה לחופש", סיכם אלפאנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת