מונקו מציגה: החתונה המלכותית הבאה

כל מלכי, נסיכי ודוכסי אירופה יבלו בסוף השבוע הקרוב בנסיכות מונקו הקטנה. הסיבה: הנסיך אלברט בן ה-53, בנה של הנסיכה גרייס קלי, יינשא לשחיינית הדרום אפריקנית שרלין וויטסטוק בטקס שעלותו 50 מיליון אירו. מונקו כולה מקווה ששרלין תביא יורש שיציל את עצמאות הנסיכות

מונקו לובשת חג - אחרי וויל וקייט, שוב פעמוני חתונה מלכותית באירופה: הדגלים כבר מוכנים, תותחי הזיקוקים טעונים ושמלת הכלה מוכנה על הקולב. הנסיך אלברט, שהיה רווק מבוקש לאורך שנים ארוכות ובין היתר יצא עם ברוק שילדס ונעמי קמפבל, יינשא בסוף השבוע לבחירת ליבו.

הנסיך אלברט השני, הנסיך הנהנתן בן ה-53, החליט להתמסד ולהתחתן עם שרלין וויטסטוק, מי שהייתה בעברה אלופת דרום אפריקה בשחייה. נתיני הממלכה הקטנה שבדרום צרפת מקווים שבני הזוג יספקו יורש שימשיך את השושלת. עלות החתונה שתיערך בסוף השבוע הקרוב מוערכת ב-50 מיליון אירו.

אין יורש, נסיכות מונקו בסכנה

לנסיך אלברט כבר שני צאצאים, אבל הם נולדו מחוץ לנישואים משתי מאהבות שונות. עכשיו הנסיכות של בית גרימלדי בסכנה, ואם אלברט לא יספק יורש לגיטימי - המשפחה שמחזיקה את שטחה של מונקו כנסיכות עצמאית מאז 1297 תאבד את השטח לטובת צרפת.

עד לאחרונה, הכל נראה מתנהל על מי מנוחות. שרלין הבלונדינית בת ה-33, השחיינית האולימפית לשעבר בעלת עצמות הלחיים הגבוהות והכתפיים הרחבות, הופיעה מעל שערי עיתוני הרכילות תחת הכותרת - "הנה באה הנסיכה של הנסיכות הקסומה". רק וויל וקייט נראו יותר בעיתוני האופנה והרכילות.

הנסיכה לעתיד ברחה מהארמון?

אלא שביום שלישי האחרון הופיעה תמונה עצובה של שרלין תחת כותרת שחורה מאיימת: "שרלין שמעה סוד אפל על בן זוגה וברחה מהארמון", נכתב בעיתוני אירופה.

"לה-אקספרס" הצרפתי כתב כי "שרלין קנתה כרטיס בכיוון אחד בחזרה לדרום אפריקה", הבלוגרים דמיינו סודות אפלים, כמו שרק בלוגרים יכולים, ולפתע נראה היה שהחתונה המלכותית השנייה של השנה תהפוך לרומן הטרגי הראשון.

ואולם, הבוקר נמצאה הנסיכה לעתיד נופשת בעיר ניס שבצרפת, מרוצה מכלוב הזהב שלה. הפרסומים על ביטול החתונה אף הביאו את בני הזוג לשנות את התוכניות ולפרסם תמונה שלהם, כשהם אוחזים ידיים.

נסיכות מונקו סובלת ממזל רע בכל הנוגע לאהבה וחתונות. אימו של אלברט, כוכבת הקולנוע גרייס קלי שהפכה לנסיכה גרייס אחרי נישואיה לריניר השלישי, נהרגה בתאונת דרכים ב-1982. בתה קרוליין איבדה את בעלה השני סטפאנו קסיראג'י בשנת 1990 בתאונת סירת מרוץ. האחות השנייה, הנסיכה סטפני, היא מתחתנת סדרתית שרבים מבני זוגה בחרו לבלות את לילותיהם רחוק ממנה ככל שניתן.

ביום שישי, משפחת הנסיכות במונקו מקווה שהמזל סוף סוף יאיר פנים לאוהבים ולמתחתנים. לראשונה ייערך טקס אזרחי, אליו יגיעו כמה מהדמויות הבולטות באירופה מעולם התרבות, האופנה והמוזיקה. למחרת השניים יערכו בארמון טקס נישואים קתולי, גם הוא בנוכחות השמנה והסלתה של אצילות אירופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת