הכירו: החברה החדשה של הנסיך הארי

האם המירוץ אל לבו של הנסיך הארי הגיע לסיומו? על פי הדיווחים בבריטניה, הנסיך הג'ינג'י מתראה בתקופה האחרונה עם דוגמנית הלבשה תחתונה העונה לשם פלורנס ברודנל-ברוס. גורמים בארמון בקינגהאם אישרו את הידיעה ואמרו: הארי מאוד מחבב אותה

הנסיך הארי והחברה החדשה (חדשות 2)

האם זוהי הנסיכה הבאה של בריטניה? הנסיך השובב הארי, אחיו של הנסיך וויליאם, החליט ככל הנראה לזנוח את יתר הנשים איתן הוא מתראה והחל לצאת באופן בלעדי עם דוגמנית ההלבשה התחתונה, פלורנס ברודנל-ברוס.

הארי בן ה-26 והדוגמנית המכונה "פלו" היו מיודדים בשנים האחרונות, אך על פי הדיווחים לפני כמה חודשים הם התחילו להתקרב. הארי, שנפרד רק לפני כמה שבועות מחברתו צ'לסי דיווי, החליט ככל הנראה להתנחם בחיקה של ברוס, ומאז השניים נמצאים במערכת יחסים רצינית.

מקור בארמון המלוכה הבריטי סיפר לעיתון ה"סאן": "למרות שזאת ממש ההתחלה, הארי ופלורנס הם זוג רשמי. היא צעירה כייפית, בלונדינית ויפת מראה. הארי מאוד מחבב אותה".

פלורנס בת ה-25 היא בתו של סוחר יין מצליח. בחודשים האחרונים נראה הזוג הצעיר מעביר זמן רב בביתה של פלורנס בנוטינג היל, שערכו מוערך ב-2.5 מיליון פאונד. כאשר נשאלה פלורנס אם אכן מתנהל רומן בינה לבין הנסיך הנחשק, היא השיבה: "אין לי הרבה להגיד בנושא".

ואם התמונות לא מספיקות לכם - יש גם וידאו:

 

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת