גרמניה: רצח ילדים ושתה את דמם

בית המשפט בגרמניה גזר מאסר עולם על "יאן או", צעיר גרמני בן 26 שהודה כי רצח שני ילדים בני 13 ו-14. יאן לא רק הודה ברצח אלא סיפר לחוקריו כי פיתה את הילדים ואחרי ששיסף את גרונם פעל לשתות את דמם באותם גוססים ולאחר מכן אכל חלקים מבשרם. יאן פגש את משפחות קורבנות והביע חרטה: "לא יודע מה השתלט עלי", אמר להם

הצעיר " יאן או" - הקניבל מגרמניה (CBS)

צעיר גרמני בן 26 הודה כי אכל את בשרם ושתה את דמם של ילד בן 13 וילדה בת 14 בחודש נובמבר האחרון. הצעיר הודה כי ביצע בילדים מעשים "ערפדיים" לפני ואחרי שרצח אותם. בית המשפט בגרמניה הרשיע אותו ברצח הכפול וגזר עליו מאסר עולם.

יאן או (שמו המלא לא הותר לפרסום בגלל חוקי הגנת הפרטיות הגרמניים) רצח את שני הילדים בחודש נובמבר בהפרש של חמישה ימים זה מזה. תחילה פיתה את הילדה המכונה "נינה בי" לתוך היער כשבכוונתו לאנוס אותה. במקום זאת, יאן שיסף את גרונה ובעודה גוססת שתה את דמה. הרוצח השאיר את גופתה ביער וחזר לפקוד אותה מספר פעמים במהלכן הודה כי ליקק דם מפצעיה הפתוחים ואכל עור מצווארה.

חמישה ימים לאחר רצח הילדה, פיתה יאן את הילד בן ה-13 "טוביאס אל" בדרך לאחד מביקוריו החוזרים ביער וככל הנראה ביצע בו מעשים מגונים. לאחר שסיים דקר את הילד למוות. מרשת סקיי ניוז נמסר כי יאן התנצל בפני משפחות הקורבנות והביע חרטה: "אני לא יודע מה השתלט עלי".

השופט, ראלף גונתר, הרשיע את יאן בשני מקרי רצח, וגזר עליו מאסר עולם ללא כל אפשרות שחרור, אך כולל טיפל פסיכיאטרי. "מדובר בהתנהגות נפשעת ברמה שכמעט ולא ניתן להעלותה על הדמיון", כתב השופט בהחלטתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת