הכירו: הכלבה הכי מכוערת בעולם לשנת 2011

שיערה מקורזל, לשונה משורבבת ורגליה רזות וארוכות מדי לגופה. יודה בת ה-14 בקושי נראית כמו כלב, אבל מסתבר שהיא מחזיקה בתואר המכובד שעליו התחרו ביום שישי האחרון עשרות כלבים מכל רחבי ארה"ב – "הכלבה המכוערת ביותר בעולם"

במבט ראשון לא הייתם מנחשים שהכלבה הזו תזכה בפרס כלשהו, אבל מסתבר שבמדינת צפון קרוליינה שבארה"ב אוהבים להעריך כיעור ולא רק יופי. בתחרות השנתית שנערכה שם ביום שישי האחרון, זכתה יודה בת ה-14 בתואר הנחשק והפכה באופן רשמי ל"כלבה הכי מכוערת בעולם".

יודה היא כלבת צ'יוואווה סינית. המראה שלה מוזנח, שערה מקורזל ולא מסודר, הלשון שלה משורבבת ורגליה מאוד רזות וארוכות ביחס לגופה. אבל בתחרות הזו היא זכתה באהדת השופטים והביאה כבוד גדול לבעליה.

טרי שומאכר, בעלת הכלבה, סיפרה כי היא נתקלה לראשונה ביודה הנטושה בחצר בניין דירות. באותו הזמן שקלה הכלבה קילוגרם אחד ולכן טרי הייתה בטוחה שמדובר בכלל בעכברוש. כשהסתכלה מקרוב הבינה שבעל החיים הקטנטן הזה הוא בכלל כלב, והחליטה לאמץ אותה.

ביום שישי האחרון כאשר הוכרז שיודה זכתה בתחרות, טרי הרגישה סיפוק גדול, הניפה את כלבתה האהובה באוויר ונישקה אותה לעיני הקהל.

התחרות המוזרה נערכת מזה 23 שנים ברציפות באותו המקום. השנה הביסה יודה את הזוכה בכתר משנה שעבר, כלבת צי'וואווה אחרת ומכוערת למדי, בעלת עין אחת, העונה לשם "נסיכה", ואת חביב הקהל, כלב עיוור בן 15 מסוג פא,ג בשם "הרקולס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק