בת 22 התחתנה עם בן זוגה - שמת לפני שנתיים בתאונת דרכים

"מעולם לא רציתי לעשות זאת לבד, אבל הגורל החליט אחרת", סיפרה בהתרגשות קארן ז'ומו שהתחתנה אתמול עם בחיר ליבה אנטוני מילו שנהרג לפני שנתיים בתאונת דרכים. השניים חולקים תינוק משותף אותו תגדל קארן לבדה. החוק בצרפת מאפשר נישואים לאחר המוות באישור הנשיא וכעת אם תרצה קארן גבר אחר, היא תאלץ להתגרש

התחתנה עם בן זוגה שנהרג לפני שנתיים (רויטרס)

מחויבות ללא גבולות. קארן ז'ומו בת 22 מצרפת נישאה לבחיר ליבה אנטוני מילו שנהרג לפני שנתיים בתאונת דרכים. החתונה התאפשרה לאחר שהצעירה קיבלה אישור מיוחד מהנשיא ניקולא סרקוזי. נישואים לאחר המוות אינם תופעה נדירה בצרפת - בחודש פברואר השנה התחתנה אישה בת 35 עם בן זוגה שנדרס על ידי נהג שיכור בשנת 2002.

קארן ז'ומו בת ה-22 השתמשה בחוק צרפתי מופרך כדי להינשא לארוסה אנטוני מילו - כמעט שנתיים אחרי שנהרג בתאונת דרכים. בני הזוג הכירו בשנת 2007 וחלקו תינוק משותף שנולד בשנת 2009, זמן קצר לפני מותו של אנטוני בגיל 20. ז'ומן כתבה לנשיא צרפת ניקולא סרקוזי בבקשה לקבל את רשותו לקיים חתונה שלאחר המוות. בקשתה אושרה לאחר שהצליחה להוכיח כי בחיר ליבה והיא כבר החלו בתכנונים לחתונה.

אתמול התחתנה קארן בבית העירייה בנוכחות בני משפחה וחברים במזרח צרפת, כשהיא לובשת שמלה כלה לבנה."הוא היה האהבה הראשונה והיחידה שלי, היינו יחד ארבע שנים", אמרה בהתרגשות הכלה הטרייה. "ציפינו מאוד לגדל את בננו ביחד. מעולם לא רציתי לעשות זאת לבד, אבל הגורל החליט אחרת", שיתפה קארן וסיכמה: "עכשיו אני אשתו ואני אוהב אותו לעד".

מומחה לתקנות ולחוקים הצרפתים אמר שאם גברת מילו תפגוש בעתיד גבר חדש איתו תרצה להתחתן היא תצטרך לקבל גט. "למרות הדרישה להתגרש, בפועל זה יהיה תהליך די פשוט כי לא יהיה מי שיתנגד לבקשתה", ציין המומחה.

מתברר שחתונה לאחר המוות איננה תופעה נדירה בצרפת. בחודש פברואר השנה כריסטל דמיצ'ל בת ה-35 התחתנה עם בן זוגה המת, שוטר לשעבר שנדרס על ידי נהג שיכור בספטמבר 2002.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק